DogPlus Kuzu Etli Pirinçli Yavru Köpek Maması 3 Kg

Ağırlık
3 KG
Mama Tadı
Kuzu Etli
Mama Türü
Yavru Köpek Maması
Ambalaj Türü
Yapıştırma (Fermuarsız)
Mama Ağırlığı
3 Kg
Ham Protein
%28
Ham Yağ
%16
Ham Selüloz
%2,5
Ham Kül
%8
335.00 TL
Teslimat Bilgisi
En geç 18 Haziran 2024 Salı günü Manisa şehrinden kargoya verilir

Ürün Açıklaması

3,00 KG şeklinde küçük paketlerde satışa sunduğumuz DogPlus Yavru Köpekler İçin Kuzu Etli - Pirinçli Mama, sevimli yavruların güçlü bağışıklık sistemi ve sağlıklı büyümek için ihtiyaç duyacakları besin maddelerini tam ve dengeli olarak karşılar. İçerdiği prebiyotikler yardımı ile sindirim sistemini düzenler ve bağışıklık sistemi açısından destekleyici rol oynar. Minik patililer için üretmiş olduğumuz DogPlus, 2-18 aylık yaştaki yavru köpeklerin besin madde gereksinimlerini tam ve dengeli karşılamaya yönelik üretilmiş kuzu eti içeren köpek mamasıdır. Yavru dostunuzun büyüme döneminde ihtiyacı olan yüksek sindirilebilirliğe sahip hayvansal protein içeriği ile onun vazgeçemeyeceği bir lezzet sunar. Özel formülü ile köpeğinizin bağışıklık sistemini korur ve ırkına özgü gelişimini göstermesine yardımcı olur.

MamaPlus ailesi olarak sevimli dostunuz ile olan bağınızı güçlendirmek, birlikteliğinizi sağlıklı bir şekilde uzatmak için buradayız. Dostunuzun hemen her sağlık ihtiyacı için özel olarak tasarlanmış, yediği her öğünün ona daha uzun ve mutlu bir hayat sunduğundan emin olmak için geliştirdiğimiz DogPlus ile artık sevimli dostlarınız daha mutlu, çok daha enerjik ve sağlıklı. Mama Plus bünyesi altında ürettiğimiz DogPlus markalı ürünlerimiz, sevimli dostlarımızın daha sağlıklı ve uzun bir hayat geçirmeleri, yediklerinden daha çok keyif alabilmeleri için içeriğinde 50'den fazla besin maddesi içeren doğal malzemeler kullanmaktadır.

Özetlemek gerekirse MamaPlus’tan temin edebileceğiniz DogPlus markalı ürünlerimiz sevimli dostlarınıza şu faydaları sunmaktadır;

- Sağlıklı Bağışıklık Sistemi

- Deri ve Tüy Sağlığı

- Görme ve Kalp Sağlığı

- Sağlıklı Sindirim Sistemi

- Kilo Koruma Formülü

- Dengeli Vitamin ve Mineraller

- Tüy Yumağı Atımı

- Anti-aging

İçindekiler: İşlenmiş Kuzu Proteini, İşlenmiş Hayvansal Protein, Mısır, Hayvansal Yağ, Pirinç, Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Peynir Altı Suyu Tozu, Vitamin ve Mineraller, Ksilo-oligosakkarit, Ksilo-oligosakkarit, Bira Mayası, L-Karnitin, Keten Tohumu, Tuz, Yucca Schidigera, Glukozamin, Kondroitin, Sülfat, Koruyucular-Antioksidanlar.

Mineraller: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

Vitaminler: A Vitamini, D Vitamini, E Vitamini, C Vitamini, B1-B2-B3 (Niasin)-B6-B12-B7 (Biyotin) - B9 (Folik Asit) Vitamini, K Vitamini, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

Özellikler

Mama Tadı:
Kuzu Etli
Mama Türü:
Yavru Köpek Maması
Ambalaj Türü:
Yapıştırma (Fermuarsız)
Mama Ağırlığı:
3 Kg
Ham Protein:
%28
Ham Yağ:
%16
Ham Selüloz:
%2,5
Ham Kül:
%8
Vitamin A -IU/kg:
18000
Vitamin D3 - IU/kg:
1500
Vitamin E - mg/kg:
150
Vitamin C - mg/kg:
200

Ürün yorumları 32

32 Yorum
5.0
32 incelemeye göre
5
4
3
2
1