Markalarımız

CATPLUS


CatPlus, tam ve dengeli besin madde içeriği ile kedinizin sağlığını ve ideal görünümünü korumasını sağlar. İçerdiği bitkisel ekstrakt karışımı ile oksidatif stresi ve hücre hasarını azaltır. Ayrıca yine içeriğinde yer alan ksilooligosakkaritler lokal bağışıklığı uyarır ve bağırsaklarda lezyon oluşma riskini azaltır.

YETİŞKİN KEDİLER

Antioksidan Etki
Sindirim problemlerine duyarlı kediler lokal mukozal yangılar ve serbest radikallerin artışına yatkındır. CatPlus’ta bulunan bitkisel antioksidanlar malondialdehit gibi toksik son ürünleri azaltarak oksidatif stresi önleyici görev görürler. Buna ek olarak bu doğal antioksidanlar yangı giderici veya mukoza irritasyonunu önleyici esansiyel yağ asitlerinin biyoyararlanımını arttırır.

Bağırsak Sağlığı
Bağırsak kanalı patojen mikroorganizmaların ilk giriş noktasıdır. CatPlus’ta bulunan ksilo-oligosakkaritler bifidobakterilerin artışını teşvik eder ve bağırsak içeriğinin indirekt asitleşmesine katkıda bulunur. Lokal bağışıklık antikor üretimi ile arttırılır. Arttırılan lokal bağışıklık bağırsak epitelinin zarar görmesini önler ve oluşabilecek olumsuzlukların (yumuşak dışkılama, diyare gibi) önüne geçer.

Yüksek Sindirilme Oranı
CatPlus’ta yüksek kaliteli hayvansal proteinler, toplam protein sinidirilebilirliğini ve esansiyel amino asit biyoyararlanımını arttırır. Sindirim sistemi hassas kediler bağırsak irritasyonları ile kombine olarak enzimatik aktivitenin ve besin madde emiliminin azalmasına yatkındır. Yüksek sindirilebilirliğe sahip proteinler veya biyoaktif peptidler endojen protein kaybını azaltır ve azot metabolizmasına olumlu etki ederler.

Üstün Lezzet
Kediler için hayvansal proteinler bitkisel kaynaklı olanlara göre daha lezzetlidir.  Mamanın sürekli tercih edilmesi için, aromanın etkinliğinin optimize edilmesinde taneler sıvı ve toz formundaki aromalar kaplanmıştır.  Bazı hassas kedilerde mama tüketimi düzensiz olabilir. CatPlus’ta bulunan lezzeti garantili aromalar iştahı ve mama tüketimini düzenlemeye yardımcı olur.

Bilimsel Besleme
CatPlus, içerdiği ksilo-oligosakkaritler bağırsak florasını stabilize eder ve optimum bağırsak sağlığına destek olur. Ksilo-oligosakkaritler enerji kaybına neden olan istenmeyen fermantasyonu sınırlandırır ve besin madde emilimini düzenleyerek iştahtaki düzensizlikleri azaltır.

KISIRLAŞTIRILMIŞ KEDILER
CatPlus Sterilized, dengeli lif ve kalori düzeyi ile kısırlaştırılmış kedinizin aşırı kilo almasını önler ve içerdiği L-karnitin ile ideal silüetini korumasına yardımcı olur.

Uzun tüy örtüsüne sahip kedilerde kısırlaştırma sonrası şekillenen hormonal değişimler tüylerin daha fazla dökülmesine ve sindirim kanalında tüy yumaklarının oluşmasına yol açabilir. CatPlus Sterilized, içerdiği karnıyarık otu lifleri sayesinde tüy yumağı oluşumunun önlenmesini sağlar.

YAVRU KEDİLER

Stres Kontrolü
CatPlus Kitten, bitkisel ekstraktlar ile zenginleştirilmiş formülü ile sütten kesildikten sonra yaşanan oksidatif strese karşı etki gösterir.

Bağışıklık Sistemine Destek
CatPlus Kitten, içerdiği Antarktik krilldeki astaksantin ile doğal savunma sistemini destekler ve bağışıklık sistemi fonksiyonlarını arttırır.

Bilimsel Besleme
Sütten kesim sonrası yavru kedinin doğal antioksidan savunma sistemi artan oksijen türevlerinin üretimine bağlı olarak zarar görebilir. Oksidatif strese bağlı oluşan hücresel hasar önemli bir sağlık sorununa dönüşebilir. CatPlus Kitten, doğal antioksidan etkisi ile oksidatif strese bağlı hücre zararını azaltır ve toplam antioksidan düzeyini arttırır.

Sindirim Sistemi Sağlığı
CatPlus Kitten, içerdiği frukto oligosakkaritler ile bağırsak florasını stabilize eder ve sindirim sağlığını güvence altına alır.

Sağlıklı Büyüme
CatPlus Kitten’daki taneler fazla tüketimi önleyen ve erişkin yaşlarda yağlanmanın önüne geçen en son generasyon sıvı ve toz formundaki aromalar ile çok katlı kaplanmıştır. Yavru kedilerde gerçek karbonhidrat, organik madde ve toplam enerji sindirilebilirliği özellikle 19 haftalık yaştan sonra artar ve büyüme hızı yavaşlar. Vücut kompozisyonu (yağ oranı/kas kütlesi) yaşamın ilk ayından itibaren tanımlanmaktadır. Fazla kilo ve obesiteye eğilimden kaçınmak için yem tüketimi ve iştahın dengeli olması zorunludur. CatPlus Kitten’ın formülü, aroması, şekil, tane büyüklüğü ve tekstürü bu fizyolojik gereksinimler dikkate alınarak düzenlenmiştir. CatPlus Kitten, gelecekteki erişkin kedinizin ideal vücut kompozisoyunu ve sağlıklı büyümesini sağlar.

Sindirim Sistemini Koruyucu
Bağırsak kanalı patojenlerin ilk giriş noktasıdır, CatPlus Kitten’daki ksilo-oligosakkaritler lokal antikor üretimini arttırarak genel veya lokal bağışıklığı uyarır. Özellikle genç hayvanlarda güçlendirilmiş lokal bağışıklık bağırsak duvarında oluşabilecek hasarları önler. Ksilo-oligosakkaritler, kalın bağırsaktaki yararlı bakterilerin üremesini ve aktvitesini uyaran prebiyotik maddelerdir. CatPlus Kitten’daki ksilo-oligosakkaritler enerji kaybına ve sindirim rahatsızlığına neden olan istenmeyen fermentasyonu önler.

DOGPLUS


Köpeğinizin yediği her öğünün ona daha uzun ve mutlu bir hayat sunduğundan emin olmak için geliştirdiğimiz DogPlus ile artık sevimli dostlarınız daha mutlu, enerjik ve sağlıklı.

Sağlıklı Bağışıklık ve Sindirim Sistemi
DogPlus ürünleri, içerdiği bitkisel ekstraktlar ve ksilo oligosakkaritler ile sevimli dostlarımızın bağışıklık sistemini güçlendirir ve sindirim sistemi sağlığını korur.

Deri ve Tüy Sağlığı
Ürünlerimiz, yüksek sindirilebilir özellikteki omega 3 yağ asitleri ve hayvansal protein içeriği ile kedinizin veya köpeğinizin deri ve tüylerinin parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Anti-Aging
DogPlus, bitkisel ekstraktların doğal antioksidan etkisi ile kedinizin yaşlanmasını geciktirir, organ sağlığını korur.

Üriner Sağlık Desteği
Ürünlerimiz, yüksek sindirilebilir hayvansal protein ve uygun mineral düzeyleri ile kedinizin ve köpeğinizin karşılaşabileceği üriner sistem problemlerinden korur. 

Kilo Koruma
Ürünlerimiz, ambalajın arkasında belirtilen miktarlarda verildiğinde petinizin enerji ve besin madde gereksinimlerini tam olarak karşılar ve içerdiği karnitin sayesinde onun yaşamını ideal silüetinde, sağlıklı bir şekilde devam ettirmesini sağlar.

Dengeli Vitamin ve Mineraller
Ürünlerimiz, içerdiği tam ve dengeli vitamin ve mineral düzeyleri ile kedi ve köpeğinizin vücudunda sentezlenmeyen bu besin maddelerini sağlar ve onun yaşamsal fonksiyonlarını destekler.

Görme ve Kalp Sağlığı
Ürünlerimiz, içerdiği ideal taurin düzeyi ile kedinizin ve köpeğinizin görme fonksiyonlarını destekler ve kalp sağlığını korur.

Tüy Yumağı Kontrolü
DogPlus, içerdiği psyllium lifi yardımıyla kedilerde oluşan tüy yumaklarının sindirim kanalında toplanmasını (trikobezoar) önler.

Neden DogPlus’ı tercih etmelisiniz?

 • DogPlus, sevimli dostunuzun ihtiyacına göre ve damak zevkine göre üretilmektedir.
 • Yüksek kalitelidir.
 • Ürünlerimiz kimyasal koruyucu madde içermez; doğal maddelerle korunur.
 • Hammaddelerimiz dört aşamalı (fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik, toksikolojik) kalite kontrolünden geçmektedir.
 • Üretilen her üründe mikrobiyoloji kontrolü yapılmaktadır.
 • Ürünlerimiz el değmeden üretilmektedir.
 • Yüksek dayanıklı ambalajlarımız sayesinde uzun raf ömrü sunuyoruz.
 • Yüksek protein, yüksek besin değeri, düşük yağ oranı, (GDO’suz) içeriğinde kullanılan doğal glüten ve vitaminler, kalsiyum, fosfor ile dostlarınızın sağlığını koruyoruz.
 • İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan DogPlus, sevimli dostunuz ihtiyacına göre sağlıklı ve besleyici olması için kaliteli et kaynağı (hormonsuz et ve tavuk eti) ile üretilmektedir.
 • Ürünlerimiz sevimli dostunuzun yediklerinden daha çok keyif alabilmesi için ağız yapılarına özel tasarlanmıştır.
 • Ürünlerimizin içeriğinde hayvansal hammaddeler/yağlar kullanılmaktadır.
 • Formülasyonumuzda 50'den fazla temel besin maddesini en uygun seviyede bulunur.
 • DogPlus palm yağı içermez. 
 • Sevimli dostunuzun ihtiyacı olan omega 6 ve omega 3 bileşenlerine sahiptir.
 • Ürünlerimizde doğal antioksidanlar kullanılmaktadır.

 

MERCY

Sağlıklı bir yaşam süreci geçirmek ve kaliteli bir besin kaynağına ulaşmak tüm sevimli dostlarımız, kedilerin ve köpeklerin hakkıdır. Uzun yıllardır, bu önemli görevin bilinci ve ciddiyeti ile tüm marka mamalarımız üretilmekte ve sevimli dostlarımızın beğenisine yine siz değerli müşterilerimizin tercihiyle sunulmaktadır. Mercy marka mamalarımız en çok tercih edilen kedi ve köpek mamalarımız arasında yer almaktadır.

Mercy mamalarımız, içeriğinde bulunan yüksek besin değerleri, kedinizin ya da köpeğinizin ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve protein miktarının tam ve dengeli olarak karşılanması adına kalite kontrol birimlerimizde birçok testlerden geçerek hazırlanmaktadır. Aroma miktarı, raf saklama ömrü, yüksek besleyiciliği ve piyasada bulunan diğer marka mamalara göre uygun fiyatta olması, Mercy marka mamalarımızı öne çıkaran özellikler arasında yer almaktadır.    

Mercy Kedi ve Köpek Mamalarımızın Faydaları;

 • Mercy kedi ve köpek mamalarımız, birbirinden güzel lezzetlerle kedinizin ihtiyaçlarına göre özel hazırlanmış ürünlerden oluşur. Kullandığımız içeriğin tercih edilmesinde ve üretiminde gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde, Mercy marka mamalarımız kedinizin ve köpeğinizin uzun yıllar vazgeçemeyeceği lezzet arasında yerini almaktadır.
 • Mercy kedi mamalarımız, 12 aylıktan büyük yetişkin kedilerin besin madde gereksinimlerini tam ve dengeli karşılamaya yönelik formüle edilmiş yüksek kaliteli tavuk proteini içeren kedi mamasıdır. 
 • Mercy köpek mamalarımız, 12 aylıktan büyük yetişkin köpekler için sağlıklı olarak beslenmeleri, enerji ve besin ihtiyaçlarının tam olarak karşılanması adına formüle edilmiştir. Biftek içerikli aroması ve yüksek protein miktarıyla, müşterilerimiz tarafından tercih edilen ürünlerimiz arasında yerini almıştır.
 • Kedilerimiz ve köpeklerimiz için onların tüy oranı, görünümü ve parlaklığı; sevimli dostlarımızın sağlığının aynasıdır diyebilir. Mercy marka kedi ve köpek mamalarımız, içerdiği kaliteli hayvansal hammaddeler ile kedinizin ve köpeğinizin vazgeçemeyeceği lezzetler sunar. Mercy marka mamalarımızın tüketmeye ve lezzetine varan kedinizin, köpeğinizin tüylerinde ve ideal görünümündeki iyileşmeyi kısa sürede siz de fark edebilirsiniz.
 • Aşağıda belirttiğimiz Mercy marka mamalarımızın içeriğini kontrol edebilir ve veteriner hekiminizin de tavsiyeleri doğrultusunda ürünlerimizi gönül rahatlığıyla deneyebilirsiz. Dilerseniz de Mercy kedi ve Mercy köpek mamalarımızın numunelerini, sitemiz üzerinden ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

İçindekiler: İşlenmiş Hayvansal Protein, Mısır, Buğday, Mısır, Buğday Kepeği, Hayvansal Yağ, Mısır Glüteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kurutulmuş Bira Mayası, Taurin.

Mineraller: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

Vitaminler: A Vitamini, D Vitamini, E Vitamini, C Vitamini, B1-B2-B3 (Niasin)-B6-B12-B7 (Biyotin) - B9 (Folik Asit) Vitamini, K Vitamini, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

 

BONNİE


Bonnie kedi ve köpek mamaları, sevimli dostlarımız için tam ve dengeli beslenmelerini sağlayabilecek besin değerlerine sahiptir. Yüksek protein ve içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller ile sevimli dostunuzun ideal kilosunu korumasına ve sağlıklı olarak beslenebilmelerine olanak tanımaktadır.

Bonnie kedi ve köpek mamalarımız dostlarımızın günlük beslenme ihtiyaçlarını tam ve dengeli bir biçimde karşılamak üzere formüle edilmiş ve doğal ürünler kullanılarak üretilmiştir.
Sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak bizim işimiz. Onların sağlıklarını ve davranış biçimlerini destekleyici, vitamin ve minerallerle dolu zengin içerikli besinler ile konforlu bir yaşam sürdürmelerini sağlıyoruz

Bonnie Mamamızın Faydaları;

Sağlıklı Deri ve Parlak Tüy Örtüsü

 • Yetişkin Kedilerde tüy yapısı onların sağlıklarının aynasıdır ve tüy kalitesindeki bozulma besin eksikliğinin ya da ihtiyacı olan besin değerlerlerinin tam olarak alınamaması olabilir. Bonnie marka mamalarımız, kalite kontrol birimlerimizce hem besin değerleri hem de uzun dönemde dostlarımınız tüylerinin sağlıklı büyümesini ve derinin yenilenmesini sağlamak için çeşitli testlerden geçmekte ve özel amino asitler ve yüksek kaliteli proteinler içermektedir.

Güçlü Bağışıklık Sistemi

 • İnsanlar gibi köpekler ve kediler de virüslere ve enfeksiyonlara açıktır, bu nedenle doğal bağışıklık sistemini destekleyen besinler içeren bir köpek veya kedi maması seçmek önemlidir. Bonnie kedi ve köpek mamalarımız, içeriğinde bulunan A, D3, E ve C vitaminleri;

     serbest radikalleri etkisiz hale getirmesi, sevimli dostlarınızın bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olması gibi çok sayıda özelliği ile talep gören ve tercih edilen kedi ve köpek mamalarımız arasında yerini almaktadır.

Tam ve Dengeli Beslenme

Köpek veya kedinizin yaşam süreci, cüssesi, günlük aktivite düzeyi ve olabilecek özel sağlık sorunlarının tümü, sevimli dostlarınızın uzun ve sağlıklı bir yaşam süreci için tam ve dengeli beslenmelerinin belirlenmesinde rol oynar; bu nedenle evcil hayvanınızın özgün ihtiyaçlarına uygun doğru köpek veya kedi maması belirlenmesi gerekmektedir. Bonnie kedi ve köpek mamalarımız sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını optimum düzeyde karşılaması adına geliştirilerek üretilmektedir.

Bağırsak Sağlığına Destek

 • Bonnie kedi ve köpek mamalarımız içeriğinde bulunan mineral, vitamin ve  çok yönlü bağırsak sağlığını desteklemek için yüksek düzeyde sindirilebilir bileşenler ile sevimli dostlarınızın sağlıklı olarak yaşamlarını sürdürmesinde büyük rol oynamaktadır.

Ek olarak Bonnie Kedi ve Köpek Mamalarımız;

 • Kedi ve Köpeğinizin Sağlıklı İskelet ve Dişlere Sahip Olmasını Destekler
 • Organik Mineraller ile Formüle Edilmiş Yapısı Sayesinde Alerjik Reaksiyonları Minimize Etmektedir.