facebook

Markalarımız

CATPLUS


CatPlus, tam ve dengeli besin madde içeriği ile kedinizin sağlığını ve ideal görünümünü korumasını sağlar. İçerdiği bitkisel ekstrakt karışımı ile oksidatif stresi ve hücre hasarını azaltır. Ayrıca yine içeriğinde yer alan ksilooligosakkaritler lokal bağışıklığı uyarır ve bağırsaklarda lezyon oluşma riskini azaltır.

YETİŞKİN KEDİLER

Antioksidan Etki
Sindirim problemlerine duyarlı kediler lokal mukozal yangılar ve serbest radikallerin artışına yatkındır. CatPlus’ta bulunan bitkisel antioksidanlar malondialdehit gibi toksik son ürünleri azaltarak oksidatif stresi önleyici görev görürler. Buna ek olarak bu doğal antioksidanlar yangı giderici veya mukoza irritasyonunu önleyici esansiyel yağ asitlerinin biyoyararlanımını arttırır.

Bağırsak Sağlığı
Bağırsak kanalı patojen mikroorganizmaların ilk giriş noktasıdır. CatPlus’ta bulunan ksilo-oligosakkaritler bifidobakterilerin artışını teşvik eder ve bağırsak içeriğinin indirekt asitleşmesine katkıda bulunur. Lokal bağışıklık antikor üretimi ile arttırılır. Arttırılan lokal bağışıklık bağırsak epitelinin zarar görmesini önler ve oluşabilecek olumsuzlukların (yumuşak dışkılama, diyare gibi) önüne geçer.

Yüksek Sindirilme Oranı
CatPlus’ta yüksek kaliteli hayvansal proteinler, toplam protein sinidirilebilirliğini ve esansiyel amino asit biyoyararlanımını arttırır. Sindirim sistemi hassas kediler bağırsak irritasyonları ile kombine olarak enzimatik aktivitenin ve besin madde emiliminin azalmasına yatkındır. Yüksek sindirilebilirliğe sahip proteinler veya biyoaktif peptidler endojen protein kaybını azaltır ve azot metabolizmasına olumlu etki ederler.

Üstün Lezzet
Kediler için hayvansal proteinler bitkisel kaynaklı olanlara göre daha lezzetlidir.  Mamanın sürekli tercih edilmesi için, aromanın etkinliğinin optimize edilmesinde taneler sıvı ve toz formundaki aromalar kaplanmıştır.  Bazı hassas kedilerde mama tüketimi düzensiz olabilir. CatPlus’ta bulunan lezzeti garantili aromalar iştahı ve mama tüketimini düzenlemeye yardımcı olur.

Bilimsel Besleme
CatPlus, içerdiği ksilo-oligosakkaritler bağırsak florasını stabilize eder ve optimum bağırsak sağlığına destek olur. Ksilo-oligosakkaritler enerji kaybına neden olan istenmeyen fermantasyonu sınırlandırır ve besin madde emilimini düzenleyerek iştahtaki düzensizlikleri azaltır.

KISIRLAŞTIRILMIŞ KEDILER
CatPlus Sterilized, dengeli lif ve kalori düzeyi ile kısırlaştırılmış kedinizin aşırı kilo almasını önler ve içerdiği L-karnitin ile ideal silüetini korumasına yardımcı olur.

Uzun tüy örtüsüne sahip kedilerde kısırlaştırma sonrası şekillenen hormonal değişimler tüylerin daha fazla dökülmesine ve sindirim kanalında tüy yumaklarının oluşmasına yol açabilir. CatPlus Sterilized, içerdiği karnıyarık otu lifleri sayesinde tüy yumağı oluşumunun önlenmesini sağlar.

YAVRU KEDİLER

Stres Kontrolü
CatPlus Kitten, bitkisel ekstraktlar ile zenginleştirilmiş formülü ile sütten kesildikten sonra yaşanan oksidatif strese karşı etki gösterir.

Bağışıklık Sistemine Destek
CatPlus Kitten, içerdiği Antarktik krilldeki astaksantin ile doğal savunma sistemini destekler ve bağışıklık sistemi fonksiyonlarını arttırır.

Bilimsel Besleme
Sütten kesim sonrası yavru kedinin doğal antioksidan savunma sistemi artan oksijen türevlerinin üretimine bağlı olarak zarar görebilir. Oksidatif strese bağlı oluşan hücresel hasar önemli bir sağlık sorununa dönüşebilir. CatPlus Kitten, doğal antioksidan etkisi ile oksidatif strese bağlı hücre zararını azaltır ve toplam antioksidan düzeyini arttırır.

Sindirim Sistemi Sağlığı
CatPlus Kitten, içerdiği frukto oligosakkaritler ile bağırsak florasını stabilize eder ve sindirim sağlığını güvence altına alır.

Sağlıklı Büyüme
CatPlus Kitten’daki taneler fazla tüketimi önleyen ve erişkin yaşlarda yağlanmanın önüne geçen en son generasyon sıvı ve toz formundaki aromalar ile çok katlı kaplanmıştır. Yavru kedilerde gerçek karbonhidrat, organik madde ve toplam enerji sindirilebilirliği özellikle 19 haftalık yaştan sonra artar ve büyüme hızı yavaşlar. Vücut kompozisyonu (yağ oranı/kas kütlesi) yaşamın ilk ayından itibaren tanımlanmaktadır. Fazla kilo ve obesiteye eğilimden kaçınmak için yem tüketimi ve iştahın dengeli olması zorunludur. CatPlus Kitten’ın formülü, aroması, şekil, tane büyüklüğü ve tekstürü bu fizyolojik gereksinimler dikkate alınarak düzenlenmiştir. CatPlus Kitten, gelecekteki erişkin kedinizin ideal vücut kompozisoyunu ve sağlıklı büyümesini sağlar.

Sindirim Sistemini Koruyucu
Bağırsak kanalı patojenlerin ilk giriş noktasıdır, CatPlus Kitten’daki ksilo-oligosakkaritler lokal antikor üretimini arttırarak genel veya lokal bağışıklığı uyarır. Özellikle genç hayvanlarda güçlendirilmiş lokal bağışıklık bağırsak duvarında oluşabilecek hasarları önler. Ksilo-oligosakkaritler, kalın bağırsaktaki yararlı bakterilerin üremesini ve aktvitesini uyaran prebiyotik maddelerdir. CatPlus Kitten’daki ksilo-oligosakkaritler enerji kaybına ve sindirim rahatsızlığına neden olan istenmeyen fermentasyonu önler.

DOGPLUS


Köpeğinizin yediği her öğünün ona daha uzun ve mutlu bir hayat sunduğundan emin olmak için geliştirdiğimiz DogPlus ile artık sevimli dostlarınız daha mutlu, enerjik ve sağlıklı.

Sağlıklı Bağışıklık ve Sindirim Sistemi
DogPlus ürünleri, içerdiği bitkisel ekstraktlar ve ksilo oligosakkaritler ile sevimli dostlarımızın bağışıklık sistemini güçlendirir ve sindirim sistemi sağlığını korur.

Deri ve Tüy Sağlığı
Ürünlerimiz, yüksek sindirilebilir özellikteki omega 3 yağ asitleri ve hayvansal protein içeriği ile kedinizin veya köpeğinizin deri ve tüylerinin parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Anti-Aging
DogPlus, bitkisel ekstraktların doğal antioksidan etkisi ile kedinizin yaşlanmasını geciktirir, organ sağlığını korur.

Üriner Sağlık Desteği
Ürünlerimiz, yüksek sindirilebilir hayvansal protein ve uygun mineral düzeyleri ile kedinizin ve köpeğinizin karşılaşabileceği üriner sistem problemlerinden korur. 

Kilo Koruma
Ürünlerimiz, ambalajın arkasında belirtilen miktarlarda verildiğinde petinizin enerji ve besin madde gereksinimlerini tam olarak karşılar ve içerdiği karnitin sayesinde onun yaşamını ideal silüetinde, sağlıklı bir şekilde devam ettirmesini sağlar.

Dengeli Vitamin ve Mineraller
Ürünlerimiz, içerdiği tam ve dengeli vitamin ve mineral düzeyleri ile kedi ve köpeğinizin vücudunda sentezlenmeyen bu besin maddelerini sağlar ve onun yaşamsal fonksiyonlarını destekler.

Görme ve Kalp Sağlığı
Ürünlerimiz, içerdiği ideal taurin düzeyi ile kedinizin ve köpeğinizin görme fonksiyonlarını destekler ve kalp sağlığını korur.

Tüy Yumağı Kontrolü
DogPlus, içerdiği psyllium lifi yardımıyla kedilerde oluşan tüy yumaklarının sindirim kanalında toplanmasını (trikobezoar) önler.

Neden DogPlus’ı tercih etmelisiniz?

 • DogPlus, sevimli dostunuzun ihtiyacına göre ve damak zevkine göre üretilmektedir.
 • Yüksek kalitelidir.
 • Ürünlerimiz kimyasal koruyucu madde içermez; doğal maddelerle korunur.
 • Hammaddelerimiz dört aşamalı (fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik, toksikolojik) kalite kontrolünden geçmektedir.
 • Üretilen her üründe mikrobiyoloji kontrolü yapılmaktadır.
 • Ürünlerimiz el değmeden üretilmektedir.
 • Yüksek dayanıklı ambalajlarımız sayesinde uzun raf ömrü sunuyoruz.
 • Yüksek protein, yüksek besin değeri, düşük yağ oranı, (GDO’suz) içeriğinde kullanılan doğal glüten ve vitaminler, kalsiyum, fosfor ile dostlarınızın sağlığını koruyoruz.
 • İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan DogPlus, sevimli dostunuz ihtiyacına göre sağlıklı ve besleyici olması için kaliteli et kaynağı (hormonsuz et ve tavuk eti) ile üretilmektedir.
 • Ürünlerimiz sevimli dostunuzun yediklerinden daha çok keyif alabilmesi için ağız yapılarına özel tasarlanmıştır.
 • Ürünlerimizin içeriğinde hayvansal hammaddeler/yağlar kullanılmaktadır.
 • Formülasyonumuzda 50'den fazla temel besin maddesini en uygun seviyede bulunur.
 • DogPlus palm yağı içermez. 
 • Sevimli dostunuzun ihtiyacı olan omega 6 ve omega 3 bileşenlerine sahiptir.
 • Ürünlerimizde doğal antioksidanlar kullanılmaktadır.