Mercy

Mercy

Mercy Mama; Hem Kedinize Hem de Köpeğinize Doyurucu Lezzet

MamaPlus'un özel markalarından biri olan Mercy, sadık dostlarınızın beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ekonomik bir seçenektir. Hem kedi hem de köpek maması olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mercy kedi ve köpek maması, Biftekli, Tavuklu, Kuzu Etli ve Somonlu seçenekleriyle dostlarınızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesine yardımcı olur.
 

Sağlıklı ve Dengeli Bir Beslenme İçin Mercy Kedi Mamaları

Kediler, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için dengeli bir beslenme programına ihtiyaç duyarlar. Mercy Kedi Mamaları, kedinizin ihtiyaç duyduğu tüm besin öğelerini içeren özel bir formülle tasarlanmıştır. İçeriğindeki yüksek kaliteli protein kaynakları, vitaminler ve mineraller sayesinde kedilerinizin enerji seviyelerini yükseltir ve sağlıklı bir tüy yapısını destekler.
 

Mercy Kedi Mamaları, kedilerin sindirim sistemi için kolayca sindirilebilen içeriklere sahiptir. Ayrıca sağlıklı idrar yolu fonksiyonunu destekleyen özel bir formülle de dikkat çeker. Kedinizin tüm besin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan Mercy Kedi Mamaları, onların hayat kalitesini artırmak için ideal bir seçenektir.
 

Enerji Dolu Bir Yaşam İçin Mercy Köpek Mamaları

Köpekler, aktif bir yaşam tarzı sürdürdükleri için yüksek kaliteli besinlere ihtiyaç duyarlar. Mercy Köpek Mamaları, köpeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm besin öğelerini içeren zengin bir içeriğe sahiptir. Yüksek kaliteli protein kaynakları, köpeğinizin kas yapısını güçlendirir ve enerji seviyelerini artırır.
 

Mercy Köpek Mamaları, sindirim sistemi için özel olarak formüle edilmiştir. Sindirimi kolay içerikleri sayesinde köpeğinizin sindirim sağlığını korur ve sindirim sorunlarını önler. Ayrıca köpeğinizin bağışıklık sistemini destekleyen vitaminler ve mineraller de içerir.
 

Mercy ile Sadık Dostlarınızın Sağlığı İçin En İyi Seçim

Mercy markası, ekonomik olmasına rağmen yüksek kaliteli içerikleri ve sağlıklı beslenme standartlarıyla dikkat çeker. Mama Plus'un özel markalarından biri olan Mercy, kedi ve köpeklerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel bir seçenektir. Dostlarınızın sağlığı ve mutluluğu için Mercy markasını tercih ederek, onların sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkıda bulunabilirsiniz.
 

Mama Plus'un sunduğu geniş ürün yelpazesi arasından Mercy Kedi Mamaları ve Mercy Köpek Mamalarını keşfedin ve sadık dostlarınızın sağlığı için en iyisini sunun!

Mercy Kedi Maması
Mercy kedi mamalarımız, birbirinden güzel lezzetlerle kedinizin ihtiyaçlarına göre özel hazırlanmış ürünlerden oluşur. Kullandığımız içeriğin tercih edilmesinde ve üretiminde gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde sağlanan ve kedinizin vazgeçemeyeceği lezzetteki mamalarımızı şimdi keşfedin.

 

Mercy, 12 aylıktan büyük yetişkin kedilerin besin madde gereksinimlerini tam ve dengeli karşılamaya yönelik formüle edilmiş yüksek kaliteli tavuk proteini içeren kedi mamasıdır. 

İçerdiği kaliteli hayvansal hammaddeler ile kedinizin vazgeçemeyeceği lezzetler sunar. Mercy tüketmeye başlayan kedinizin tüylerinde ve ideal görünümündeki iyileşmeyi kısa sürede siz de fark edeceksiniz.
 

İçindekiler: İşlenmiş Hayvansal Protein, Mısır, Buğday, Mısır, Buğday Kepeği, Hayvansal Yağ, Mısır Glüteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kurutulmuş Bira Mayası, Taurin.

Mineraller: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

Vitaminler: A Vitamini, D Vitamini, E Vitamini, C Vitamini, B1-B2-B3 (Niasin)-B6-B12-B7 (Biyotin) - B9 (Folik Asit) Vitamini, K Vitamini, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

Mercy Köpek Maması
Mercy köpek mamalarımız, birbirinden güzel lezzetlerle köpeğinizin ihtiyaçlarına göre özel hazırlanmış ürünlerden oluşur. Kullandığımız içeriğin tercih edilmesinde ve üretiminde gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde sağlanan ve köpeğinizin vazgeçemeyeceği lezzetteki mamalarımızı şimdi keşfedin.

 

İçindekiler: Buğday, Mısır, İşlenmiş Hayvansal Protein, İşlenmiş Kuzu Proteini (15), Bonkalit, Buğday Kepeği, Hayvansal Yağ, Pirinç, Ciğer Aroması, Tuz, Kuru Bira Mayası, Doğal Koruyucular ve Antioksidanlar (E320 & E321]

Mineraller: Demir (3B103), İyot(3B202), Bakır (3B405), Manganez (3B502), Çinko (3B603), Selenyum (3B802).

Vitaminler: Vitamin A (3A672A), Vitamin D3 (3A671), Vitamin E (3A700), Vitamin C (3A300), Vitamin B1- B2 - B3 (3A831 - 3A - 3A880 Biotin), Vitamin B9 (3A316 Folik Asit), Vitamin K3 (3A710), Kolin (3A890), Kalsiyum Pantotenat (3A841).