Neden MamaPlus

NEDEN MAMAPLUS'I TERCİH ETMELİSİNİZ?
Dünya genelinde 46 ülkeye ihracat yapan, yurt içinde 6 binden fazla satış noktasında tüketicisi ile buluşan ve günlük 4 milyon 300 bin kedi, 1 milyon 150 bin köpek beslemesine yetecek kadar mama üreten “Lider Pet Food” tecrübesini arkasına alan MamaPlus bol çeşit, yüksek kalite ve uygun fiyat politikası ile sizlerin ve sevimli dostlarımızın yanında olmaya devam edecek.Peki MamaPlus’ın sizlerle buluşturduğu CatPlus, DogPlus ve Mercy sevimli dostlarınıza hangi faydaları sunmaktadır;

Sağlıklı Bağışıklık ve Sindirim Sistemi

Ürünlerimiz, (veya ürünün ismi) içerdiği bitkisel ekstraktlar ve ksilo oligosakkaritler ile kedinizin bağışıklık sistemini güçlendirir ve sindirim sistemi sağlığını korur.

Deri ve Tüy Sağlığı
Ürünlerimiz, yüksek sindirilebilir özellikteki omega 3 yağ asitleri ve hayvansal protein içeriği ile kedinizin deri ve tüylerinin parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Anti-Aging
Ürünlerimiz, bitkisel ekstraktların doğal antioksidan etkisi ile kedinizin yaşlanmasını geciktirir, organ sağlığını korur.

Üriner Sağlık Desteği
Ürünlerimiz, yüksek sindirilebilir hayvansal protein ve uygun mineral düzeyleri ile kedinizi karşılaşabileceği üriner sistem problemlerinden korur. 

Kilo Koruma
Ürünlerimiz,ambalajın arkasında belirtilen miktarlarda verildiğinde petinizin enerji ve besin madde gereksinimlerini tam olarak karşılar ve içerdiği karnitin sayesinde onun yaşamını ideal silüetinde, sağlıklı bir şekilde devam ettirmesini sağlar.

Dengeli Vitamin ve Mineraller
Ürünlerimiz, içerdiği tam ve dengeli vitamin ve mineral düzeyleri ile kedinizin vücudunda sentezlenmeyen bu besin maddelerini sağlar ve onun yaşamsal fonksiyonlarını destekler.

Görme ve Kalp Sağlığı
Ürünlerimiz, içerdiği ideal taurin düzeyi ile kedinizin görme fonksiyonlarını destekler ve kalp sağlığını korur.

Tüy Yumağı Kontrolü
Ürünlerimiz, içerdiği psyllium lifi yardımıyla kedilerde oluşan tüy yumaklarının sindirim kanalında toplanmasını (trikobezoar) önler.Kuyruklu dostlarımızın mama ihtiyaçlarını el değmeden üreterek sizlere en steril şekilde ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Fabrika ve depolarımız Sağlık Bakanlığı'nın tavsiye ettiği yöntemlerle günlük olarak dezenfelte edilmektedir. Çünkü sevimli dostlarınızı "Sizin Gibi Seviyor", sizin gibi onların sağlığını önemsiyor, sizin gibi onların daha uzun ömürlü olmasını istiyoruz. 

Neden MamaPlus'ı tercih etmelisiniz?


Erişimi Kolay: MamaPlus, sadece birkaç dakika içerisinde güvenli bir şekilde sipariş vermenizi sağlar.
Fabrikadan Satış: Ürünlerimizin tamamı taze olup verdiğiniz sipariş doğrudan fabrikadan adresinize ulaşır.
Yüksek Kaliteli İçerik: Ürünlerimizin tamamı son teknoloji ile üretilmektedir. Sevimli dostunuzun sağlığını etkileyecek herhangi bir kimyasal katkı maddesi içermez.
Besin Değerleri Yüksek: Sevimli dostunuzun sağlıklı ve uzun ömürlü olması için üretilen ürünlerimizin besin değerleri yüksektir.
Sağlıklı Beslenme: Küçük dostlarımız için tek bir mama tanesi üretir gibi özenliyiz. Sevimli dostunuz hem iştahla yesin hem de sağlıklı olsun diye ürettiğimiz mamaların lezzeti kadar hayvan sağlığına uygunluğuna da önem veriyoruz. Bu yüzden son teknolojiye sahip laboratuvarlarımızda düzenli olarak analizler yapıyoruz.
Adrese Teslimat: Sadece birkaç dakika içerisinde güvenle siparişinizi verebilir, ister kredi kartı ister kapıda ödeme seçeneği ile siparişinizi 1 ila 3 gün arasında teslim alabilirsiniz.
Ekonomik – Kaliteli ve Hesaplı: Tüm sevimli dostlarımız kaliteli mamayı hak ediyor. Bu sebeple hayvan dostlarımız için fiyat politikamızı her bütçeye uygun hale getirdik.
Barınakları Unutmadık: Barınaktaki dostlarımızı da unutmadık. Dilediğiniz barınağa kolayca mama bağışı yapabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken de bütçenizin sarsılmayacağına emin olabilirsiniz.
Beslenme Danışmanı: Uzman beslenme danışmanlarımız sizden gelen sorulara cevaplar vererek sevimli dostunuzun daha kaliteli bir hayat geçirmesine katkı sağlayacak.
Numune Gönderimi: Ürünlerimizi dilediğiniz zaman test edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey anasayfamızda yer alan “Numune İste” sayfasını ziyaret etmek.CATPLUS
CatPlus kedi mamalarımız birbirinden güzel lezzetlerle kedinizin ihtiyaçlarına göre özel hazırlanmış ürünlerden oluşur. Kullandığımız içeriğin tercih edilmesinde ve üretiminde gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde sağlanan ve kedinizin vazgeçemeyeceği lezzetteki mamalarımızı şimdi keşfedin.

Yetişkin Kediler İçin CatPlus


Antioksidan Etki
Sindirim problemlerine duyarlı kediler lokal mukozal yangılar ve serbest radikallerin artışına yatkındır. CatPlus’ta bulunan bitkisel antioksidanlar malondialdehit gibi toksik son ürünleri azaltarak oksidatif stresi önleyici görev görürler. Buna ek olarak bu doğal antioksidanlar yangı giderici veya mukoza irritasyonunu önleyici esansiyel yağ asitlerinin biyoyararlanımını arttırır.

Bağırsak Sağlığı
Bağırsak kanalı patojen mikroorganizmaların ilk giriş noktasıdır. CatPlus’ta bulunan ksilo-oligosakkaritler bifidobakterilerin artışını teşvik eder ve bağırsak içeriğinin indirekt asitleşmesine katkıda bulunur. Lokal bağışıklık antikor üretimi ile arttırılır. Arttırılan lokal bağışıklık bağırsak epitelinin zarar görmesini önler ve oluşabilecek olumsuzlukların (yumuşak dışkılama, diyare gibi) önüne geçer.

Yüksek Sindirilme Oranı
CatPlus’ta yüksek kaliteli hayvansal proteinler, toplam protein sinidirilebilirliğini ve esansiyel amino asit biyoyararlanımını arttırır. Sindirim sistemi hassas kediler bağırsak irritasyonları ile kombine olarak enzimatik aktivitenin ve besin madde emiliminin azalmasına yatkındır. Yüksek sindirilebilirliğe sahip proteinler veya biyoaktif peptidler endojen protein kaybını azaltır ve azot metabolizmasına olumlu etki ederler.

Üstün Lezzet
Kediler için hayvansal proteinler bitkisel kaynaklı olanlara göre daha lezzetlidir.  Mamanın sürekli tercih edilmesi için, aromanın etkinliğinin optimize edilmesinde taneler sıvı ve toz formundaki aromalar kaplanmıştır.  Bazı hassas kedilerde mama tüketimi düzensiz olabilir. CatPlus’ta bulunan lezzeti garantili aromalar iştahı ve mama tüketimini düzenlemeye yardımcı olur.

Bilimsel Besleme
CatPlus, içerdiği ksilo-oligosakkaritler bağırsak florasını stabilize eder ve optimum bağırsak sağlığına destek olur. Ksilo-oligosakkaritler enerji kaybına neden olan istenmeyen fermantasyonu sınırlandırır ve besin madde emilimini düzenleyerek iştahtaki düzensizlikleri azaltır.Kısırlaştırılmış Kediler İçin CatPlus
CatPlus Sterilized, dengeli lif ve kalori düzeyi ile kısırlaştırılmış kedinizin aşırı kilo almasını önler ve içerdiği L-karnitin ile ideal silüetini korumasına yardımcı olur.

Uzun tüy örtüsüne sahip kedilerde kısırlaştırma sonrası şekillenen hormonal değişimler tüylerin daha fazla dökülmesine ve sindirim kanalında tüy yumaklarının oluşmasına yol açabilir. CatPlus Sterilized, içerdiği karnıyarık otu lifleri sayesinde tüy yumağı oluşumunun önlenmesini sağlar.

Yavru Kediler İçin CatPlus
CatPlus, yavru kedinizin güçlü bağışıklık sistemi ve sağlıklı büyümek için ihtiyaç duyduğu besin maddelerini tam ve dengeli olarak kapsar. İçerdiği prebiyotikler yardımı ile sindirim sistemini düzenler ve bağışıklık sistemini destekler.


Stres Kontrolü
CatPlus Kitten, bitkisel ekstraktlar ile zenginleştirilmiş formülü ile sütten kesildikten sonra yaşanan oksidatif strese karşı etki gösterir.

Bağışıklık Sistemine Destek
CatPlus Kitten, içerdiği Antarktik krilldeki astaksantin ile doğal savunma sistemini destekler ve bağışıklık sistemi fonksiyonlarını arttırır.

Bilimsel Besleme
Sütten kesim sonrası yavru kedinin doğal antioksidan savunma sistemi artan oksijen türevlerinin üretimine bağlı olarak zarar görebilir. Oksidatif strese bağlı oluşan hücresel hasar önemli bir sağlık sorununa dönüşebilir. CatPlus Kitten, doğal antioksidan etkisi ile oksidatif strese bağlı hücre zararını azaltır ve toplam antioksidan düzeyini arttırır.

Sindirim Sistemi Sağlığı
CatPlus Kitten, içerdiği frukto oligosakkaritler ile bağırsak florasını stabilize eder ve sindirim sağlığını güvence altına alır.

Sağlıklı Büyüme
CatPlus Kitten’daki taneler fazla tüketimi önleyen ve erişkin yaşlarda yağlanmanın önüne geçen en son generasyon sıvı ve toz formundaki aromalar ile çok katlı kaplanmıştır. Yavru kedilerde gerçek karbonhidrat, organik madde ve toplam enerji sindirilebilirliği özellikle 19 haftalık yaştan sonra artar ve büyüme hızı yavaşlar. Vücut kompozisyonu (yağ oranı/kas kütlesi) yaşamın ilk ayından itibaren tanımlanmaktadır. Fazla kilo ve obesiteye eğilimden kaçınmak için yem tüketimi ve iştahın dengeli olması zorunludur. CatPlus Kitten’ın formülü, aroması, şekil, tane büyüklüğü ve tekstürü bu fizyolojik gereksinimler dikkate alınarak düzenlenmiştir. CatPlus Kitten, gelecekteki erişkin kedinizin ideal vücut kompozisoyunu ve sağlıklı büyümesini sağlar.

Sindirim Sistemini Koruyucu
Bağırsak kanalı patojenlerin ilk giriş noktasıdır, CatPlus Kitten’daki ksilo-oligosakkaritler lokal antikor üretimini arttırarak genel veya lokal bağışıklığı uyarır. Özellikle genç hayvanlarda güçlendirilmiş lokal bağışıklık bağırsak duvarında oluşabilecek hasarları önler. Ksilo-oligosakkaritler, kalın bağırsaktaki yararlı bakterilerin üremesini ve aktvitesini uyaran prebiyotik maddelerdir. CatPlus Kitten’daki ksilo-oligosakkaritler enerji kaybına ve sindirim rahatsızlığına neden olan istenmeyen fermentasyonu önler.

DOGPLUS
Köpeğinizin yediği her öğünün ona daha uzun ve mutlu bir hayat sunduğundan emin olmak için geliştirdiğimiz DogPlus ile artık sevimli dostlarınız daha mutlu, enerjik ve sağlıklı.

Sağlıklı Bağışıklık ve Sindirim Sistemi

DogPlus ürünleri, içerdiği bitkisel ekstraktlar ve ksilo oligosakkaritler ile sevimli dostlarımızın bağışıklık sistemini güçlendirir ve sindirim sistemi sağlığını korur.

Deri ve Tüy Sağlığı
Ürünlerimiz, yüksek sindirilebilir özellikteki omega 3 yağ asitleri ve hayvansal protein içeriği ile kedinizin veya köpeğinizin deri ve tüylerinin parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Anti-Aging
DogPlus, bitkisel ekstraktların doğal antioksidan etkisi ile kedinizin yaşlanmasını geciktirir, organ sağlığını korur.

Üriner Sağlık Desteği
Ürünlerimiz, yüksek sindirilebilir hayvansal protein ve uygun mineral düzeyleri ile kedinizin ve köpeğinizin karşılaşabileceği üriner sistem problemlerinden korur. 

Kilo Koruma
Ürünlerimiz, ambalajın arkasında belirtilen miktarlarda verildiğinde petinizin enerji ve besin madde gereksinimlerini tam olarak karşılar ve içerdiği karnitin sayesinde onun yaşamını ideal silüetinde, sağlıklı bir şekilde devam ettirmesini sağlar.

Dengeli Vitamin ve Mineraller
Ürünlerimiz, içerdiği tam ve dengeli vitamin ve mineral düzeyleri ile kedi ve köpeğinizin vücudunda sentezlenmeyen bu besin maddelerini sağlar ve onun yaşamsal fonksiyonlarını destekler.

Görme ve Kalp Sağlığı
Ürünlerimiz, içerdiği ideal taurin düzeyi ile kedinizin ve köpeğinizin görme fonksiyonlarını destekler ve kalp sağlığını korur.

Tüy Yumağı Kontrolü
DogPlus, içerdiği psyllium lifi yardımıyla kedilerde oluşan tüy yumaklarının sindirim kanalında toplanmasını (trikobezoar) önler.