Numune Ürünler

CatPlus Yavru Kediler İçin Tavuklu - Hamsili Mama

CatPlus, yavru kedinizin güçlü bağışıklık sistemi ve sağlıklı büyümek için ihtiyaç duyduğu besin maddelerini tam ve dengeli olarak kapsar. İçerdiği prebiyotikler yardımı ile sindirim sistemini düzenler ve bağışıklık sistemini destekler.

Ağırlık

100 GR

Fiyat

₺0.00

Adet

Üretim Tarihi

16.05.2020

(4 ay önce üretildi)

CatPlus Yetişkin Kediler İçin Tavuklu - Hamsili Mama

CatPlus kedi mamalarımız, içerdiği farklı lezzetlerdeki yüksek kaliteli hammaddeler ve kedinizin sağlığı ve yaşam kalitesini arttırmaya yönelik besleyici ilaveler ile onun vazgeçemeyeceği birbirinden güzel lezzetleri sunuyor.

Ağırlık

100 GR

Fiyat

₺0.00

Adet

Üretim Tarihi

30.04.2020

(4 ay önce üretildi)

CatPlus Kısırlaştırılmış Kediler İçin Tavuklu - Hamsili Mama

CatPlus kısırlaştırılmış kediniz için sorun oluşturabilecek tüy yumakları oluşumu, kilo kontrolü ve alt üriner sistem sağlığı için özel olarak tasarlanmıştır. Tercih edilen fonksiyonel hammadde ve besleyici ilaveler sayesinde kısırlaştırılmış kedilerin en yaygın karşılaştığı sağlık problemlerinden onları korur.

Ağırlık

100 GR

Fiyat

₺0.00

Adet

Üretim Tarihi

27.04.2020

(5 ay önce üretildi)

Mercy Yetişkin Kediler İçin Tavuklu Mama

Mercy kedi mamalarımız, birbirinden güzel lezzetlerle kedinizin ihtiyaçlarına göre özel hazırlanmış ürünlerden oluşur. Kullandığımız içeriğin tercih edilmesinde ve üretiminde gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde sağlanan ve kedinizin vazgeçemeyeceği lezzetteki mamalarımızı şimdi keşfedin.

Ağırlık

100 GR

Fiyat

₺0.00

Adet

Üretim Tarihi

26.04.2020

(5 ay önce üretildi)

DogPlus Yavru Köpekler İçin Kuzu Etli - Pirinçli Mama

DogPlus, yavru köpeğinizin güçlü bağışıklık sistemi ve sağlıklı büyümek için ihtiyaç duyduğu besin maddelerini tam ve dengeli olarak kapsar. İçerdiği prebiyotikler yardımı ile sindirim sistemini düzenler ve bağışıklık sistemini destekler.

Ağırlık

100 GR

Fiyat

₺0.00

Adet

Üretim Tarihi

25.04.2020

(5 ay önce üretildi)

Ürünlerimizi denemek ister misiniz? Sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizi denemeye ne dersiniz? Sevimli dostunuzun her türlü ihtiyacı göz önünde bulundurularak üretilen CatPlus ve DogPlus aşağıda belirtilen özelliklere sahiptir.

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için gizlilik ve bilgi güvenliği açıklama metnini inceleyebilirsiniz.