facebook
Yorumları Oku Değerlendirme Yap MamaPuan Kazan

CatPlus Tavuklu Hamsili Yavru Kedi Maması 100 Gr

CatPlus, yavru kedinizin güçlü bağışıklık sistemi ve sağlıklı büyümek için ihtiyaç duyduğu besin maddelerini tam ve dengeli olarak kapsar. İçerdiği prebiyotikler yardımı ile sindirim sistemini düzenler ve bağışıklık sistemini destekler.

100 GR
0.01 TL
Yorumları Oku Değerlendirme Yap MamaPuan Kazan

Mercy Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 100 Gr

Mercy kedi mamalarımız, birbirinden güzel lezzetlerle kedinizin ihtiyaçlarına göre özel hazırlanmış ürünlerden oluşur. Kullandığımız içeriğin tercih edilmesinde ve üretiminde gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde sağlanan ve kedinizin vazgeçemeyeceği lezzetteki mamalarımızı şimdi keşfedin.

100 GR
0.01 TL
Yorumları Oku Değerlendirme Yap MamaPuan Kazan

DogPlus Kuzu Etli Pirinçli Yavru Köpek Maması 100 Gr

DogPlus, yavru köpeğinizin güçlü bağışıklık sistemi ve sağlıklı büyümek için ihtiyaç duyduğu besin maddelerini tam ve dengeli olarak kapsar. İçerdiği prebiyotikler yardımı ile sindirim sistemini düzenler ve bağışıklık sistemini destekler.

100 GR
0.01 TL
Yorumları Oku Değerlendirme Yap MamaPuan Kazan

DogPlus Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 100 Gr

Dogplus, yetişkin köpeklerin besin madde gereksinimlerini tam ve dengeli karşılamaya yönelik üretilmiş kuzu eti içeren köpek mamasıdır. Köpeğinizin ihtiyacı olan dengeli vitamin mineral içeriği ile onun tüy ve deri sağlığının korunmasına destek olur. Yüksek kaliteli ve lezzetli içeriği köpeğinizin ideal kilosunu korumasına ve dışkı kokusunun azalmasına yardımcı olacaktır.

100 GR
0.01 TL
Yorumları Oku Değerlendirme Yap MamaPuan Kazan

Mercy Biftekli Yetişkin Köpek Maması 100 Gr

Mercy, barınak ve sokaktaki patili dostlarımızın besin madde gereksinimlerini tam ve dengeli karşılamaya yönelik üretilmiş kuzu eti içeren köpek mamasıdır. Köpeğinizin ihtiyacı olan dengeli vitamin mineral içeriği ile onun tüy ve deri sağlığının korunmasına destek olur. Yüksek kaliteli ve lezzetli içeriği köpeğinizin ideal kilosunu korumasına ve dışkı kokusunun azalmasına yardımcı olacaktır.

100 GR
0.01 TL

Ürünlerimizi denemek ister misiniz? Sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizi denemeye ne dersiniz? Sevimli dostunuzun her türlü ihtiyacı göz önünde bulundurularak üretilen CatPlus ve DogPlus aşağıda belirtilen özelliklere sahiptir.

Neden CatPlus;

Ürünlerimizin içerdiği bitkisel ekstraktlar ve ksilo oligosakkaritler ile sevimli dostlarımızın bağışıklık sistemini güçlendirir ve sindirim sistemi sağlığını korur.

Ürünlerimiz, yüksek sindirilebilir özellikteki omega 3 yağ asitleri ve hayvansal protein içeriği ile petinizin deri ve tüylerinin parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Ürünlerimiz, ambalajın arkasında belirtilen miktarlarda verildiğinde petinizin enerji ve besin madde gereksinimlerini tam olarak karşılar.

Ürünlerimiz, içerdiği tam ve dengeli vitamin ve mineral düzeyleri ile kedi ve köpeğinizin vücudunda sentezlenmeyen bu besin maddelerini sağlar ve onun yaşamsal fonksiyonlarını destekler.

Ürünlerimiz, içerdiği ideal taurin düzeyi ile kedinizin ve köpeğinizin görme fonksiyonlarını destekler ve kalp sağlığını korur.

Ürünlerimiz, yüksek sindirilebilir hayvansal protein ve uygun mineral düzeyleri ile petinizin karşılaşabileceği üriner sistem problemlerinden korur.

Neden DogPlus;

DogPlus, sevimli dostunuzun ihtiyacına göre ve damak zevkine göre üretilmektedir.

Yüksek kalitelidir.

Ürünlerimiz kimyasal koruyucu madde içermez; doğal maddelerle korunur.

Hammaddelerimiz dört aşamalı (fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik, toksikolojik) kalite kontrolünden geçmektedir.

Üretilen her üründe mikrobiyoloji kontrolü yapılmaktadır.

Ürünlerimiz el değmeden üretilmektedir.

Yüksek dayanıklı ambalajlarımız sayesinde uzun raf ömrü sunuyoruz.

Yüksek protein, yüksek besin değeri, düşük yağ oranı, (GDO’suz) içeriğinde kullanılan doğal glüten ve vitaminler, kalsiyum, fosfor ile dostlarınızın sağlığını koruyoruz.

İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan DogPlus, sevimli dostunuz ihtiyacına göre sağlıklı ve besleyici olması için kaliteli et kaynağı (hormonsuz et ve tavuk eti) ile üretilmektedir.

Ürünlerimiz sevimli dostunuzun yediklerinden daha çok keyif alabilmesi için ağız yapılarına özel tasarlanmıştır.

Ürünlerimizin içeriğinde hayvansal hammaddeler/yağlar kullanılmaktadır.

Formülasyonumuzda 50'den fazla temel besin maddesini en uygun seviyede bulunur.

DogPlus palm yağı içermez.

Sevimli dostunuzun ihtiyacı olan omega 6 ve omega 3 bileşenlerine sahiptir.

Ürünlerimizde doğal antioksidanlar kullanılmaktadır.

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için gizlilik ve bilgi güvenliği açıklama metnini inceleyebilirsiniz.