CatPlus Düşük Tahıllı Hipoalerjenik Tavuklu Hamsili Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg

Ağırlık
15 KG
Mama Tadı
Tavuklu - Hamsili
Mama Türü
Kısırlaştırılmış Kedi Maması
Ambalaj Türü
Yapıştırma (Fermuarsız)
Mama Ağırlığı
15 Kg
Ham Protein
%34
Ham Yağ
%12
Ham Selüloz
%4
Ham Kül
%7
1,315.00 TL
Teslimat Bilgisi
En geç 17 Temmuz 2024 Çarşamba günü Manisa şehrinden kargoya verilir

Ürün Açıklaması

CatPlus kısırlaştırılmış kediniz için sorun oluşturabilecek tüy yumakları oluşumu, kilo kontrolü ve alt üriner sistem sağlığı için özel olarak tasarlanmıştır. Tercih edilen fonksiyonel hammadde ve besleyici ilaveler sayesinde kısırlaştırılmış kedilerin en yaygın karşılaştığı sağlık problemlerinden onları korur.

CatPlus Kısırlaştırılmış kediler için özel beslenme gereksinimlerini karşılamaya yönelik formüle edilmiş tavuk-hamsi içeren kuru kedi mamasıdır. CatPlus kısırlaştırılmış kedinizde oluşması olası fazla kilo alımı, tüy yumakları ve idrar yolu sorunlarının önlenmesine yönelik özel içeriğe sahiptir. Kısırlaştırılması sonrası oluşan metabolik değişikliklerin eğer kedinizde birtakım olumsuzluklara neden olmasını istemiyorsanız CatPlus kısırlaştırılmış ürünümüzü mutlaka deneyiniz.

CatPlus Sterilized dengeli lif ve kalori düzeyi ile kısırlaştırılmış kedinizin aşırı kilo almasını önler ve içerdiği L-karnitin ile ideal silüetini korumasına yardımcı olur.

Uzun tüy örtüsüne sahip kedilerde kısırlaştırma sonrası şekillenen hormonal değişimler tüylerin daha fazla dökülmesine ve sindirim kanalında tüy yumaklarının oluşmasına yol açabilir. CatPlus Sterilized içerdiği karnıyarık otu lifleri sayesinde tüy yumağı oluşumunun önlenmesini sağlar.

Antioksidan Etki
Sindirim problemlerine duyarlı kediler lokal mukozal yangılar ve serbest radikallerin artışına yatkındır. CatPlus’ta bulunan bitkisel antioksidanlar malondialdehit gibi toksik son ürünleri azaltarak oksidatif stresi önleyici görev görürler. Buna ek olarak bu doğal antioksidanlar yangı giderici veya mukoza irritasyonunu önleyici esansiyel yağ asitlerinin biyoyararlanımını arttırır.

Bağırsak Sağlığı
Bağırsak kanalı patojen mikroorganizmaların ilk giriş noktasıdır. CatPlus’ta bulunan ksilo-oligosakkaritler bifidobakterilerin artışını teşvik eder ve bağırsak içeriğinin indirekt asitleşmesine katkıda bulunur. Lokal bağışıklık bağışıklık üretimi ile arttırılır. Arttırılan lokal bağışıklık bağırsak epitelinin zarar görmesini önler ve oluşabilecek olumsuzlukların (yumuşak dışkılama, diyare gibi) önüne geçer.

Yüksek Sindirilme Oranı
CatPlus’ta yüksek kaliteli hayvansal proteinler, toplam protein sinidirilebilirliğini ve esansiyel amino asit biyoyararlanımını arttırır. Sindirim sistemi hassas kediler bağırsak irritasyonları ile kombine olarak enzimatik aktivitenin ve besin madde emiliminin azalmasına yatkındır. Yüksek sindirilebilirliğe sahip proteinler veya biyoaktif peptidler endojen protein kaybını azaltır ve azot metabolizmasına olumlu etki ederler.

Üstün Lezzet
Kediler için hayvansal proteinler bitkisel kaynaklı olanlara göre daha lezzetlidir.  Mamanın sürekli tercih edilmesi için, aromanın etkinliğinin optimize edilmesinde taneler sıvı ve toz formundaki aromalar kaplanmıştır.  Bazı hassas kedilerde mama tüketimi düzensiz olabilir. CatPlus’ta bulunan lezzeti garantili aromalar iştahı ve mama tüketimini düzenlemeye yardımcı olur.

Bilimsel Besleme
CatPlus, içerdiği ksilo-oligosakkaritler bağırsak florasını stabilize eder ve optimum bağırsak sağlığına destek olur. Ksilo-oligosakkaritler enerji kaybına neden olan istenmeyen fermantasyonu sınırlandırır ve besin madde emilimini düzenleyerek iştahtaki düzensizlikleri azaltır.

İçindekiler:İşlenmiş Tavuk Proteini, Mısır, Tavuk Yağı, Pirinç, İşlenmiş Hamsi Proteini, Hamsi Yağı, Karnıyarık Otu Tozu, Şeker Pancarı, Balık Aroması, Vitamin ve Mineraller, Keten Tohumu, Ksilo-Oligosakkarit, Bira Mayası, Tuz, L-Karnitin,Yucca-Schidigera, Koruyucular-Antioksidanlar.

Mineraller:Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

Vitaminler: A Vitamini, D Vitamini, E Vitamini, C Vitamini, B1-B2-B3 (Niasin)-B6-B12-B7 (Biyotin) - B9 (Folik Asit) Vitamini, K Vitamini, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

Özellikler

Mama Tadı:
Tavuklu - Hamsili
Mama Türü:
Kısırlaştırılmış Kedi Maması
Ambalaj Türü:
Yapıştırma (Fermuarsız)
Mama Ağırlığı:
15 Kg
Ham Protein:
%34
Ham Yağ:
%12
Ham Selüloz:
%4
Ham Kül:
%7
Vitamin A -IU/kg:
18000
Vitamin D3 - IU/kg:
1500
Vitamin E - mg/kg:
200
Vitamin C - mg/kg:
200
Taurine - mg/kg:
1500

Ürün yorumları 56

56 Yorum
4.9
56 incelemeye göre
5
4
3
2
1