facebook
Yorumları Oku Değerlendirme Yap MamaPuan Kazan

DogPlus Kuzu Etli Yüksek Enerjili Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Av köpekleri için özel olarak üretilen DogPlus Yüksek Enerjili Köpekler İçin Kuzu Etli Mama, aktif köpeğinizin ihtiyaç duyduğu enerji ve besin maddelerini tam ve dengeli olarak içerir. Özel formülü onun ideal silüetini korumasına yardımcı olur. İçeriğindeki doğal bitkisel antioksidanlar ve ksilo oligosakkaritler köpeğinizi günlük yaşadığı streslere veya aktif yaşamın oluşturduğu yıpranmaya karşı korur.

15 KG
199.90 TL

Kampanyalı ve Ucuz Yüksek Enerjili Köpek Mamaları

Yüksek Enerji Köpek Maması

Yüksek enerji köpek mamaları özellikle gün içinde belli süre aktif olan ırklar için uygundur. Bu köpekler daha çok spor amaçlı, av amaçlı veya antrenman yapan guard amaçlı beslenen ırklardır. Günlük tüketilen kalorinin yerine konması ve köpeğinizin kondisyon kaybı yaşamayıp enerjik olabilmesi için bu mamaların kullanılması önemlidir. Bu mamalarda enerji kaynağı olarak kullanılan karbohidratların kaliteli kaynaklardan elde edilmiş olmaları ve lif kaynaklarının da çözünebilir özellikte olmaları gerekmektedir. Yağların ise hayvansal kökenli olması, sindirilebilirliğinin ve yararlanımının daha yüksek olmasına fayda sağlayacaktır. Yüksek enerjili köpek mamalarında mamanın tüketilmesi beklenen miktarları ile alınan enerji düzeyine göre diğer besin maddelerinin oranları da ayarlanmıştır. Böylelikle köpeğiniz bu mamayı tükettiği birim miktarda gereksinimi olan enerji düzeyi ile besin maddelerini temin edecektir.

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için gizlilik ve bilgi güvenliği açıklama metnini inceleyebilirsiniz.