facebook

Patili Dostunuzun Seveceği 5 Basit Oyun

Patili Dostunuzun Seveceği 5 Basit Oyun

Patili Dostunuzun Seveceği 5 Basit Oyun

Patili Dostunuzun Seveceği 5 Basit Oyun
Kedinizi bu basit oyunlarla çok ama çok mutlu edeceksiniz!
Buruşuk Kağıt
Adından da anlaşılacağı üzere, sadece bir kağıdı top haline getirin ve zemine doğru yuvarlayın. Ve gerisini sevimli kedinizi bırakın. Çoğu kedi buruşuk kağıdın sesine direnemez ve onu itmeyi veya odanın etrafında oradan oraya taşımayı sever.
Tüy
Bir ipin ucuna bir tüy bağlayın. İpi oradan oraya savurarak kedinizin dikkatini çekin ve onun oradan oraya sıçramasını, eğlenmesini izleyin!
Ping Pong

Basit bir ping pong topu, sizin ve kediniz için çok eğlenceli olabilir. Sadece zemine veya duvara fırlatın ve kedinizin onu yakalamaya çalışmasına izin verin. Kediniz eğleneceği bir jimnastik oyunu olacaktır.

Getirme Oyunu

Ağızlarıyla bir şeyler getirmeyi sadece köpekler değil, kediler de seviyor! Ağızlarında kolayca taşıyabilecekleri ve onlara zarar vermeyecek bir oyuncak seçin. Ardından onu odanızın içerisinde bir yerlere atın. Kediniz sıçramaktan ve geri almaktan hoşlanacak ve sonunda tekrar oynamak için size geri getirmeyi öğrenecek. Kediniz onu getirirse onu sevin ve övgülere boğun!

Poşet
Poşetler basit ama bu konuda etkili. Alışveriş poşetini kedinizin seveceği bir oyuncağa dönüştürmek çok kolay. Yapmanız gereken sadece poşete birkaç düğüm atmak veya top haline getirip oradan oraya fırlatmak. Çıkardığı ses kedinizin dikkatini çekecek ve onun vazgeçilmez oyuncağı haline gelecek.