CatPlus Düşük Tahıllı Hipoalerjenik Tavuklu Hamsili Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5 Kg x 3 Adet

Ağırlık
1,50 KG X 3
Mama Tadı
Tavuklu - Hamsili
Mama Türü
Kısırlaştırılmış Kedi Maması
Ambalaj Türü
Yapıştırma (Fermuarsız)
Mama Ağırlığı
4,5 Kg
Ham Protein
%34
Ham Yağ
%12
Ham Selüloz
%4
Ham Kül
%7
520.00 TL
Teslimat Bilgisi
En geç 17 Temmuz 2024 Çarşamba günü Manisa şehrinden kargoya verilir

Ürün Açıklaması

(1,50 KG X 3) olarak küçük paketlerde de satışı sunmuş olduğumuz CatPlus Kısırlaştırılmış Kediler İçin Tavuklu - Hamsili Mama, kısırlaştırılmış patili dostunuz için sorun teşkil edebilecek tüy yumakları oluşumu, kilo kontrolü ve alt üriner sistem sağlığı için özel olarak üretilmiştir. Tercih edilen fonksiyonel hammadde ve besleyici ilaveler sayesinde kısırlaştırılmış kedilerin en yaygın karşılaştığı sağlık problemlerinden onları koruyacaktır.

CatPlus Kısırlaştırılmış Kediler İçin Tavuklu - Hamsili Mama, özel beslenme gereksinimlerini karşılamaya yönelik formüle edilmiş tavuk-hamsi içeren kuru kedi mamasıdır. CatPlus, kısırlaştırılmış kedinizde oluşması olası olabilecek fazla kilo alımı, tüy yumakları ve idrar yolu sorunlarının önlenmesine yönelik özel içeriğe sahiptir. Kısırlaştırılması sonrası oluşan metabolik değişikliklerin eğer kedinizde birtakım olumsuzluklara neden olmasını istemiyorsanız CatPlus Kısırlaştırılmış Kediler İçin Tavuklu - Hamsili Mama ürünümüzü mutlaka deneyiniz. Ayrıca CatPlus Sterilized dengeli lif ve kalori düzeyi ile kısırlaştırılmış kedinizin aşırı kilo almasını önler ve içerdiği L-karnitin ile ideal silüetini korumasına yardımcı olacaktır.

Bunun yanında uzun tüy örtüsüne sahip kedilerde kısırlaştırma sonrası şekillenen hormonal değişimler tüylerin daha fazla dökülmesine ve sindirim kanalında tüy yumaklarının oluşmasına yol açabilir. CatPlus Sterilized içerdiği karnıyarık otu lifleri sayesinde tüy yumağı oluşumunun önlenmesini sağlar.

Antioksidan Etki

Sindirim problemlerine duyarlı kediler lokal mukozal yangılar ve serbest radikallerin artışına yatkındır. CatPlus’ta bulunan bitkisel antioksidanlar malondialdehit gibi toksik son ürünleri azaltarak oksidatif stresi önleyici görev görürler. Buna ek olarak bu doğal antioksidanlar yangı giderici veya mukoza irritasyonunu önleyici esansiyel yağ asitlerinin biyoyararlanımını artırır.

Bağırsak Sağlığı

Bağırsak kanalı patojen mikroorganizmaların ilk giriş noktasıdır. CatPlus’ta bulunan ksilo-oligosakkaritler bifidobakterilerin artışını teşvik eder ve bağırsak içeriğinin indirekt asitleşmesine katkıda bulunur. Lokal bağışıklık bağışıklık üretimi ile artılırır. Artılırmış olan lokal bağışıklık bağırsak epitelinin zarar görmesini önler ve oluşabilecek olumsuzlukların (yumuşak dışkılama, diyare gibi) önüne geçer.

Yüksek Sindirilme Oranı

CatPlus’ta yüksek kaliteli hayvansal proteinler, toplam protein sinidirilebilirliğini ve esansiyel amino asit biyoyararlanımını artılırır. Sindirim sistemi hassas kediler bağırsak irritasyonları ile kombine olarak enzimatik aktivitenin ve besin madde emiliminin azalmasına yatkındır. Yüksek sindirilebilirliğe sahip proteinler veya biyoaktif peptidler endojen protein kaybını azaltır ve azot metabolizmasına olumlu etki ederler.

Üstün Lezzet

Kediler için hayvansal proteinler bitkisel kaynaklı olanlara göre daha lezzetlidir.  Mamanın sürekli tercih edilmesi için, aromanın etkinliğinin optimize edilmesinde taneler sıvı ve toz formundaki aromalar kaplanmıştır.  Bazı hassas kedilerde mama tüketimi düzensiz olabilir. CatPlus’ta bulunan lezzeti garantili aromalar iştahı ve mama tüketimini düzenlemeye yardımcı olur.

Bilimsel Besleme

CatPlus, içerdiği ksilo-oligosakkaritler bağırsak florasını stabilize eder ve optimum bağırsak sağlığına destek olur. Ksilo-oligosakkaritler enerji kaybına neden olan istenmeyen fermantasyonu sınırlandırır ve besin madde emilimini düzenleyerek iştahtaki düzensizlikleri azaltır.

İçindekiler:İşlenmiş Tavuk Proteini, Mısır, Tavuk Yağı, Pirinç, İşlenmiş Hamsi Proteini, Hamsi Yağı, Karnıyarık Otu Tozu, Şeker Pancarı, Balık Aroması, Vitamin ve Mineraller, Keten Tohumu, Ksilo-Oligosakkarit, Bira Mayası, Tuz, L-Karnitin,Yucca-Schidigera, Koruyucular-Antioksidanlar

Mineraller:Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum

Vitaminler: A Vitamini, D Vitamini, E Vitamini, C Vitamini, B1-B2-B3 (Niasin)-B6-B12-B7 (Biyotin) - B9 (Folik Asit) Vitamini, K Vitamini, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

Özellikler

Mama Tadı:
Tavuklu - Hamsili
Mama Türü:
Kısırlaştırılmış Kedi Maması
Ambalaj Türü:
Yapıştırma (Fermuarsız)
Mama Ağırlığı:
4,5 Kg
Ham Protein:
%34
Ham Yağ:
%12
Ham Selüloz:
%4
Ham Kül:
%7
Vitamin A -IU/kg:
18000
Vitamin D3 - IU/kg:
1500
Vitamin E - mg/kg:
200
Vitamin C - mg/kg:
200
Taurine - mg/kg:
1500

Ürün yorumları 11

11 Yorum
5.0
11 incelemeye göre
5
4
3
2
1