• Mama Alana Ödül Maması %80 İndirimli

CatPlus Bebek Pudralı Kedi Kumu 10 Lt x 2 Adet

Ağırlık
10 LT X 2
Ürün Kokusu
Bebek Pudralı
Ürün Ağırlığı
20 Lt
200.00 TL
Teslimat Bilgisi
Barkod 8698995027953
En geç 25 Eylül 2023 Pazartesi günü Manisa şehrinden kargoya verilir

Ürün Açıklaması

CatPlus Bentonit Bebek Pudralı kedi kumunun topaklanan yapısı, hem size hem de kedinize kullanım kolaylığı sağlarken, güzel kokusuyla birlikte hijyen yanında hoş kokular sunar. Böylece hijyenik bir görünümün yanı sıra oluşabilecek olan kötü kokuları da engeller. CatPlus Bentonit Bebek Pudralı kedi kumu, dostunuzun kumu ıslandığında bir araya toplanmasını sağlayan ve tuvalet kutusu içerisinde topaklaşan granül bentonit kilden üretilmiştir. Böylece topaklanan kumları, tuvalet kabının içerisindeki kumu tamamen değiştirmeden kolaylıkla toplayabilirsiniz. CatPlus Bentonit Bebek Pudralı kedi kumları kedinize hijyen sağlarken aynı zamanda onun ve sizin hoşuna gidecek özel kokuları ile evinizdeki dostunuzun günlük yaşamına uygun özellikler sunar. Böylelikle dostunuz için hijyen sağlarken, diğer kumlara göre sık sık kum değiştirmeyeceğiniz için tasarruf sağlarsınız. CatPlus Bentonit Bebek Pudralı kedi kumu topaklanan yapısı sayesinde hem ekonomik hem de kullanımı kolay bir deneyim sunar. Üretiminde içerisinde patili dostunuza karşı zararlı olabilecek hiçbir maddeye yer verilmeyen %100 doğal CatPlus Bentonit Bebek Pudralı kedi kumunun içerisinde bulunan minerallerin yapıları sıvıyı büyük bir ölçüde emme ve yüksek topaklanma özelliğine sahiptir. CatPlus Bentonit Bebek Pudralı kedi kumu idrarı çabucak emerek içerisine hapseder ve bu sayede patili dostunuzun tuvalet ihtiyaçlarını giderdiği alanda zararlı bakterilerin oluşmasına izin vermez. Bu sayede hem sizlere hem de patili dostunuza hijyenik bir ortam sağlar.

Patili dostlar için kedi kumu tercihi yaparken en çok dikkat etmeniz gereken konu, dostunuzun ihtiyaçlarını gidermesi için alacağınız kedi kumunun üretim sırasında hangi maddelerden yapıldığını bilmenizdir. Alışılmış olarak ince taneli kedi kumları bentonitten yani (doğal taş) yapılmaktadır.

CatPlus Bentonit Bebek Pudralı kedi kumları yüksek emiş gücüne sahiptir. CatPlus Bentonit Bebek Pudralı kedi kumları kediniz tuvaletini yaptığında topaklanabilir ve yapılan dışkı veya idrar yayılmadan bir kürek yardımı vb. şekilde kum ile toplanır. Bu sayede kediniz tuvalet ihtiyaçlarını giderirken hem rahat eder, hem de sizler kedinizin tuvalet alanını temizlerken kolaylık yaşarsınız. CatPlus Bentonit Bebek Pudralı kedi kumları sizlere hem de patili dostlarınıza hijyen ve kullanım kolaylığını aynı anda sunar. CatPlus Bentonit Bebek Pudralı kedi kumları ile hem kediniz hem de siz rahat edeceksiniz.

Özellikler

Ürün Kokusu:
Bebek Pudralı
Ürün Ağırlığı:
20 Lt

Ürün yorumları 17

17 Yorum
4.9
17 incelemeye göre
5
4
3
2
1