facebook
MamaPlus Ortaklık Programı

MamaPlus Ortaklık Programı

Arkadaşlarınıza önerin, her satıştan %5 kazanın.

MamaPlus Ortaklık Programı’na “ücretsiz” kayıt olun, sizin adınıza otomatik olarak oluşturulacak ürün linklerini kendi web sitenizde, sosyal ağ hesaplarınızda ya da herhangi bir yerde paylaşın, paylaştığınız ürün linkleri ile gelen müşteriler MamaPlus sitesinde bulunan ürünleri satın aldığında siparişin %5'ini MamaPuan olarak kazanın. 

Eğer MamaPlus üyesiyseniz kullanıcı adı ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapın.

"HESABIM" kısmına girin. 

Sol menüde en altta yer alan "ORTAKLIK PROGRAMI" başlığına tıklayın.

Açılan sayfada her bir ürün için size özel oluşturulmuş ürün linkleri göreceksiniz. 

Bu ürün linklerini çevreniz ile paylaşın, yapılan her sipariş için sipariş oranının %5’ini MamaPuan olarak kazanın. 

MamaPlus Ortaklık Programı nedir?
MamaPlus Ortaklık Programı, özellikle sokak ve orman beslemesi yapan hayvan severleri bir araya getirmek isteyen, kazanç sağlamayı hedefleyen bir programdır. Amaç; kişilerin çevrelerini kullanarak MamaPlus üzerinden MamaPuan kazanmalarını sağlamak ve bu MamaPuan'ları ürüne olarak tahsil etmelerini sağlamaktır.

MamaPlus Ortaklık Programında kazanç nasıl sağlanıyor?
Arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza ya da ihtiyacı olanlara hesabınızdan temin edebileceğiniz ürün linklerini göndermeli ve alışveriş işlemini tamamlamasını istemelisiniz. Arkadaşlarınız göndermiş olduğunuz ürün linklerini kullanarak alışveriş yaptığında ve ödeme tamamlandığında, müşteri sipariş durumu "Tamamlandı" olarak güncellendiğinde yapılan alışveriş tutarının %5'i oranında komisyon ortaklık hesabınıza yansıtılır. Hesabınıza yansıyan bu tutarları sitemizden herhangi bir ürün alımında kullanabilirsiniz. Bu tutarlar birleştirilemez veya bir başkasına devredilemez. 

Ortaklıkta komisyon ödemesi nasıl sağlanıyor?
Güncel Komisyon Oranımız %5'tir. Bu oran hesabınıza MamaPuan olarak yansımakta, bu puanları ise yine sitemizden ürün alımında kullanabilmektesiniz. 

Tekrarlanan siparişlerde kazanmaya devam edecek miyim?
Paylaştığınız linkten sipariş veren birinin sonraki tüm siparişlerinde %5 kazanmaya devam edersiniz.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

Diğer Kampanyalar

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için gizlilik ve bilgi güvenliği açıklama metnini inceleyebilirsiniz.