facebook

CatPlus Tavuklu Hamsili Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg x 2 Adet + Kedi Yatağı (35x16)

CatPlus yetişkin kedinizin ihtiyaç duyduğu besin maddelerini tam ve dengeli içeren formülü onun ideal silüetini korumasına yardımcı olur. İçeriğindeki doğal bitkisel antioksidanlar günlük streslere veya yaşlanmaya karşı direncini artırır. *Genişlik 35 CM - Yükseklik 16 CM

Adet:

104.90 TL

(MamaPara Kazanç: 1.05 TL )

İsterseniz bu ürünü barınaklara hediye olarak gönderebilirsiniz

Favorilere Ekle Paylaş

(1,50 KG X 2) olarak küçük paketlerde de satışı sunmuş olduğumuz CatPlus Yetişkin Kediler İçin Tavuklu - Hamsili Mama, yetişkin kedinizin ihtiyaç duyduğu besin maddelerini tam ve dengeli içeren formülü onun ideal silüetini korumasına destek olur. İçeriğindeki doğal bitkisel antioksidanlar dostunuzun günlük streslere veya yaşlanmaya karşı olan direncini artırır. CatPlus kedi mamalarımız birbirinden güzel lezzetlerle kedinizin ihtiyaçlarına göre özel hazırlanmış ürünlerden oluşur. Kullandığımız içeriğin tercih edilmesinde ve üretiminde gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde sağlanan ve kedinizin asla vazgeçemeyeceği lezzetteki mamalarımızı şimdi keşfedin.

CatPlus kuru kedi mamalarımız, içerdiği farklı lezzetlerdeki yüksek kaliteli hammaddeler ve patili dostunuzun sağlığını ve yaşam kalitesini artırmaya yönelik besleyici ilaveler ile onun vazgeçemeyeceği birbirinden güzel lezzetleri sunar. CatPlus Yetişkin Kediler İçin Tavuklu - Hamsili Mama, 12 aylıktan büyük yetişkin kedilerin besin madde gereksinimlerini tam ve dengeli karşılamaya yönelik formüle edilmiş yüksek kaliteli tavuk ve hamsi içeren kedi mamasıdır. Dostunuzun vazgeçemediği iki lezzetli içeriği bir araya getirdiğimiz bu üründe hem balık hem tavukta yer alan protein zenginliği ile kedinizin protein ihtiyacı tam ve dengeli olarak karşılanacaktır.

Sindirim problemlerine duyarlı kediler lokal mukozal yangılar ve serbest radikallerin artışına yatkındır. CatPlus’ta bulunan bitkisel antioksidanlar malondialdehit gibi toksik son ürünleri azaltarak oksidatif stresi önleyici görev görürler. Buna ek olarak bu doğal antioksidanlar yangı giderici veya mukoza irritasyonunu önleyici esansiyel yağ asitlerinin biyoyararlanımını artırır.

Bağırsak Sağlığı

Bağırsak kanalı patojen mikroorganizmaların ilk giriş noktasıdır. CatPlus’ta bulunan ksilo-oligosakkaritler bifidobakterilerin artışını teşvik eder ve bağırsak içeriğinin indirekt asitleşmesine katkıda bulunur. Lokal bağışıklık antikor üretimi ile artılırır. Artırılmış olan lokal bağışıklık bağırsak epitelinin zarar görmesini önler ve oluşabilecek olumsuzlukların (yumuşak dışkılama, diyare gibi) önüne geçer.

Yüksek Sindirilme Oranı

CatPlus’ta yüksek kaliteli hayvansal proteinler, toplam protein sinidirilebilirliğini ve esansiyel amino asit biyoyararlanımını artırır. Sindirim sistemi hassas kediler bağırsak irritasyonları ile kombine olarak enzimatik aktivitenin ve besin madde emiliminin azalmasına yatkındır. Yüksek sindirilebilirliğe sahip proteinler veya biyoaktif peptidler endojen protein kaybını azaltır ve azot metabolizmasına olumlu etki ederler.

Üstün Lezzet

Kediler için hayvansal proteinler bitkisel kaynaklı olanlara göre daha lezzetlidir.  Mamanın sürekli tercih edilmesi için, aromanın etkinliğinin optimize edilmesinde taneler sıvı ve toz formundaki aromalar kaplanmıştır.  Bazı hassas kedilerde mama tüketimi düzensiz olabilir. CatPlus’ta bulunan lezzeti garantili aromalar iştahı ve mama tüketimini düzenlemeye yardımcı olur.

Bilimsel Besleme

CatPlus, içerdiği ksilo-oligosakkaritler bağırsak florasını stabilize eder ve optimum bağırsak sağlığına destek olur. Ksilo-oligosakkaritler enerji kaybına neden olan istenmeyen fermantasyonu sınırlandırır ve besin madde emilimini düzenleyerek iştahtaki düzensizlikleri azaltır.

İçindekiler: İşlenmiş Tavuk Proteini, Mısır, Tavuk Yağı, Pirinç, İşlenmiş Hamsi Proteini, Hamsi Yağı, Şeker Pancarı, Balık Aroması, Vitamin ve Mineraller, Keten Tohumu, Ksilo-Oligosakkarit, Bira Mayası, Tuz, L-Karnitin, Yucca Schidigera, Koruyucular-Antioksidanlar

Mineraller:Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum

Vitaminler: A Vitamini, D Vitamini, E Vitamini, C Vitamini, B1-B2-B3 (Niasin)-B6-B12-B7 (Biyotin) - B9 (Folik Asit) Vitamini, K Vitamini, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.


  Axess Axess Bonus Bonus Maximum Maximum Card Finans Card Finans World World Paraf Paraf

2

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

53.93 TL

107.86 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

3

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

36.28 TL

108.85 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

4

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

27.46 TL

109.83 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

5

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

22.16 TL

110.82 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

6

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

18.63 TL

111.80 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

7

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

16.11 TL

112.79 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

8

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

14.22 TL

113.78 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

9

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

12.75 TL

114.76 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

MEDYA (İçerik Yok)

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için gizlilik ve bilgi güvenliği açıklama metnini inceleyebilirsiniz.