CatPlus Tavuklu Hamsili Yavru Kedi Maması 1,5 Kg

Ağırlık
1,5 KG
Mama Tadı
Tavuklu - Hamsili
Mama Türü
Yavru Kedi Maması
Ambalaj Türü
Yapıştırma (Fermuarsız)
Mama Ağırlığı
1,5 Kg
Ham Protein
%38
Ham Yağ
%18
Ham Selüloz
%2
Ham Kül
%8
290.00 TL
Teslimat Bilgisi
En geç 20 Temmuz 2024 Cumartesi günü Manisa şehrinden kargoya verilir

Ürün Açıklaması

CatPlus, yavru kedinizin güçlü bağışıklık sistemi ve sağlıklı büyümek için ihtiyaç duyduğu besin maddelerini tam ve dengeli olarak kapsar. İçerdiği prebiyotikler yardımı ile sindirim sistemini düzenler ve bağışıklık sistemini destekler.

CatPlus 2aylık yaştan 12 aylık yaşa kadar yavru kedinizin tüm besin madde gereksinimlerinin tam ve dengeli olarak karşılanabilmesi için formüle edilmiştir. Yavru kedinizin sütten kesildikten sonra kuru mamaya alıştığı dönemden yaşını doldurduğu zamana kadar olan kritik büyüme döneminde hem vücut proteinlerinin üretimi hem de bağışıklık sisteminin desteklenmesi için gerekli olan tüm proteinler yüksek kaliteli tavuk ve hamsiden sağlanacaktır. Tartışılmaz lezzetliliği yavru kedinizin kuru mamaya alışma evresinde oluşabilecek tüketilmeme problemine son verecektir.

STRES KONTROLÜ
CatPlus KITTEN bitkisel ekstraktlar ile zenginleştirilmiş formülü ile sütten kesildikten sonra yaşanan oksidatif strese karşı etki gösterir. Sütten kesim sonrası yavru kedinin doğal antioksidan savunma sistemi artan oksijen türevlerinin üretimine bağlı olarak zarar görebilir. Oksidatif strese bağlı oluşan hücresel hasar önemli bir sağlık sorununa dönüşebilir. Cat Plus KITTEN doğal antioksidan etkisi ile oksidatif strese bağlı hücre zararını azaltır ve toplam antioksidan düzeyini arttırır.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNE DESTEK
CatPlus KITTEN içerdiği Antarktik krilldeki astaksantin ile doğal savunma sistemini destekler ve bağışıklık sistemi fonksiyonlarını arttırır.

BİLİMSEL BESLEME
İçerdiği ksilo-oligosakkaritler bağırsak florasını stabilize eder ve optimum bağırsak sağlığına destek olur. Ksilo-oligosakkaritler enerji kaybına neden olan istenmeyen fermantasyonu sınırlandırır ve besin madde emilimini düzenleyerek iştahtaki düzensizlikleri azaltır.

SİNDİRİM SİSTEMİ SAĞLIĞI
CatPlus KITTEN içerdiği frukto oligosakkaritler ile bağırsak florasını stabilize eder ve sindirim sağlığını güvence altına alır.

SAĞLIKLI BÜYÜME
CatPlus KITTEN daki taneler fazla tüketimi önleyen ve erişkin yaşlarda yağlanmanın önüne geçen en son generasyon sıvı ve toz formundaki aromalar ile çok katlı kaplanmıştır.

SİNDİRİM SİSTEMİNİ KORUYUCU
Bağırsak kanalı patojenlerin ilk giriş noktasıdır, CatPlus KITTEN’daki ksilo-oligosakkaritler lokal bağışıklık üretimini arttırarak genel veya lokal bağışıklığı uyarır. Özellikle genç hayvanlarda güçlendirilmiş lokal bağışıklık bağırsak duvarında oluşabilecek hasarları önler. ksilo-oligosakkaritler, kalın bağırsaktaki yararlı bakterilerin üremesini ve aktvitesini uyaran prebiyotik maddelerdir. CatPlus KITTEN’daki ksilo-oligosakkaritler enerji kaybına ve sindirim rahatsızlığına neden olan istenmeyen fermentasyonu önler.

SAĞLIKLI BÜYÜME
Yavru kedilerde gerçek karbonhidrat, organik madde ve toplam enerji sindirilebilirliği özellikle 19 haftalık yaştan sonra artar ve büyüme hızı yavaşlar. Vücut kompozisyonu (yağ oranı/kas kütlesi) yaşamın ilk ayından itibaren tanımlanmaktadır. Fazla kilo ve obesiteye eğilimden kaçınmak için yem tüketimi ve iştahın dengeli olması zorunludur. CatPlus KITTEN’nın formülü, aroması, şekil, tane büyüklüğü ve tekstürü bu fizyolojik gereksinimler dikkate alınarak düzenlenmiştir. CatPlus KITTEN gelecekteki erişkin kedinizin ideal vücut kompozisoyunu ve sağlıklı büyümesini sağlar.

İçindekiler:İşlenmiş Tavuk Proteini, Mısır, Tavuk Yağı, Pirinç, İşlenmiş Hamsi Proteini, Hamsi Yağı, Şeker Pancarı, Balık Aroması, Vitamin ve Mineraller, Keten Tohumu, Ksilo-Oligosakkarit, Bira Mayası, Tuz, Yucca Schidigera, Koruyucular-Antioksidanlar.

Mineraller:Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

Vitaminler: A Vitamini, D Vitamini, E Vitamini, C Vitamini, B1-B2-B3 (Niasin)-B6-B12-B7 (Biyotin) - B9 (Folik Asit) Vitamini, K Vitamini, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

Özellikler

Mama Tadı:
Tavuklu - Hamsili
Mama Türü:
Yavru Kedi Maması
Ambalaj Türü:
Yapıştırma (Fermuarsız)
Mama Ağırlığı:
1,5 Kg
Ham Protein:
%38
Ham Yağ:
%18
Ham Selüloz:
%2
Ham Kül:
%8
Vitamin A -IU/kg:
18000
Vitamin D3 - IU/kg:
1500
Vitamin E - mg/kg:
200
Vitamin C - mg/kg:
200
Taurine - mg/kg:
1500

Ürün yorumları 35

35 Yorum
5.0
35 incelemeye göre
5
4
3
2
1