CatPlus Kristal Kedi Kumu 3,6 Lt x2 Adet

Ağırlık
3,6 LT
289.00 TL
Teslimat Bilgisi
En geç 20 Temmuz 2024 Cumartesi günü Manisa şehrinden kargoya verilir

Ürün Açıklaması

CatPlus Silica (Kristal) Kedi Kumu (3,6 LT X 2), kedinizin pati ve tüylerine yapışmaz. Sıvı ve kokuları absorbe eder. Kediniz için zararlı olabilecek herhangi bir toksik madde içermez. Kullanımı kolaydır, topaklanmaz. Ekonomiktir. CatPlus Silica (Kristal) Kedi Kumu (3,6 LT X 2), sizlerle birlikte evlerinizde yaşayan patili dostlarınızın en önemli ihtiyaçlarının başında gelir. Minik patili dostlarımız, mama yiyebilecek yaşa erişmeye başladıklarında (2 ay) tuvalet eğitimlerini annelerinden ya da sizlerin yardımlarıyla öğrenip, uygulamaktadırlar. Bu nedenle anneleriyle gerektiği kadar birlikte yaşayan sevimli miniklerin çoğu temel eğitimi de içgüdüsel olarak kazandıkları görülmektedir. Ebeveynlerinden uzak olan patili miniklerin tuvalet ihtiyaçları için onlara destek olmanız gereklidir. Nemli bir pamuk veya onlara zarar vermeyecek vb. nesne yardımıyla beslenme ihtiyaçlarını tamamladığı anlarda, karın ve genital bölgesine masajlar yaparak minik patili dostunuzun tuvalet ihtiyacını gidermesi, sizlerin yardımıyla sağlanabilir. Yeteri olgunluğa erişen patili minikler ise (50-60 gün) anne kediden deneyimleyip, görmüş oldukları kedi kumuna tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için yöneleceklerdir.  Deneyimleme süreci esnasında çeşitli kedi kumları kullanılabilir. Bu noktada seçim tamamıyla patili dostunuzun uyum sağlaması ile ilgilidir. Alışma süresi içerisinde pek çok kedi kumu kullanılabilir. Bu tamamen kedinizin tercihidir. CatPlus Silica (Kristal) Kedi Kumu (3,6 LT X 9) patili dostunuzun tercih edeceği, kullanabileceği kedi kumları ürünlerimizin arasında bulunmaktadır.

CatPlus Silica (Kristal) Kedi Kumu (3,6 LT X 9) ürünümüzün en önemli özelliği ise patili dostların idrarını absorbe ederek, kuvvetli bir şekilde sıvıyı ve kokuyu çekmesidir. Dışkılama durumunda da yapışarak, sizlere patili dostunuzun hijyen ihtiyaçlarını karşılarken ve kumunu değiştirirken kolaylık sağlar. CatPlus Silica (Kristal) Kedi Kumu (3,6 LT X 9) günlük rutinlerle havalandırılması, büyük miktarda ortadan kalkmış olan kötü koku oluşumunu daha da azaltmaktadır. CatPlus Silica (Kristal) Kedi Kumu (3,6 LT X 9), internet sitemiz içerisinde diğer kedi kumu ürünlerimizin arasında farklı gramaj seçenekleriyle yerini almaktadır. Önerilen kullanımı, haftalık olarak ortalama iki litre CatPlus Silica (Kristal) Kedi Kumu (3,6 LT X 9) kullanılıp, bir hafta dolması sonunda değiştirilip yeni kum ilave edilmesi şeklindedir. Kum değişiminden önce ilk olarak yapmanız gereken yardımcı bir kürek yardımı ile dışkıları toplamalısınız. Daha sonra patili dostunuzun tuvalet ihtiyaçlarını giderdiği kabı tamamen boşaltmalı ve gerektiği kadar yıkayıp, temizleyip yeterli hijyeni sağlamalısınız. Kuruma işlemi sona erdikten sonra yeniden ortalama iki litre CatPlus Silica (Kristal) Kedi Kumunu (3,6 LT X 9) kullanım için patili dostunuzun tuvalet ihtiyaçlarını gidermiş olduğu kaba boşaltabilirsiniz. Farklı durumlarda daha erken sürelerde bu işlemi yapabilirsiniz. (Aşırı kirlenme, kaza vb. durumlarda)

CatPlus Silica (Kristal) Kedi Kumu (3,6 LT x 2), farklı kedi kumu türlerine göre fiyat olarak biraz daha fazladır. Bu farklılığın meydana gelmesindeki en büyük rol CatPlus Silica (Kristal) Kedi Kumu’nun (3,6 LT X 9) yüksek oranda koku yapmaması ve idrarı absorbe etmesi özelliğidir.

CatPlus Silica (Kristal) Kedi Kumu (3,6 LT X 9) ile kum patili dostunuzun sevimli, minik patilerine diğer kumlara oranlara çok çok daha az yapışır ve bu sayede patili dostunuzun ihtiyaçlarını giderdikten sonra kumları evin içerisine taşımasını ortadan kaldırır. CatPlus Silica (Kristal) Kedi Kumu (3,6 LT X 9), sıvıyı ve kokuyu çekme yöntemi ile çalışmaktadır. Kum paketi gerekli miktarlarda patili dostunuzun tuvalet kabına eklenir. Dışkılama işleminden sonra kuruyan dışkı, bir kürek yardımı ile kolayca tuvalet kabı içerisinden alınır. İdarda da tekrar bir kürek yardımı ile kum bir miktar dağıtılır, bu şekilde belirli bir alana birikmiş olan idrar miktarı, idrar olmayan alanlardaki kum tarafından emilir.

Ürün yorumları 16

16 Yorum
4.9
16 incelemeye göre
5
4
3
2
1