• Mama Alana Ödül Maması Sadece 1 TL

CatPlus Kokusuz Kedi Kumu 5 Lt x 4 Adet

Ağırlık
20 LT
Ürün Kokusu
Kokusuz
Ürün Ağırlığı
20 Lt
200.00 TL
Teslimat Bilgisi
Barkod
En geç 4 Ekim 2023 Çarşamba günü Manisa şehrinden kargoya verilir

Ürün Açıklaması

CatPlus Natural Bentonit kedi kumunun topaklanan yapısı, tuvalet kabında kedinize ait birikmiş olan sıvı ve katı atıkların toplanmasını kolaylaştırır. Kumun yüksek emiciliği sayesinde patili dostunuzun idrar yaptığı zemine idrar ulaşmaz ve kötü koku oluşumunu büyük ölçüde azaltır. Böylelikle hijyenik bir görünümün yanı sıra oluşabilecek kötü kokuları da engeller. CatPlus Bentonit Natural kedi kumu, dostunuzun kumu ıslandığında bir araya toplanmasını sağlayan ve tuvalet kutusu içerisinde topaklaşan granül bentonit kilden üretilmiştir. Bu sayede topaklaşan kumları, tuvalet kabının içerisindeki kumu tamamen değiştirmeden kolaylıkla toplayabilirsiniz. Böylelikle dostunuz için hijyen sağlarken, diğer kumlara göre sık sık kum değiştirmeyeceğiniz için tasarruf sağlarsınız. CatPlus Natural Bentonit kedi kumu topaklanan yapısı sayesinde hem ekonomik hem de kullanımı kolay bir deneyim sunar. Üretiminde içerisinde patili dostunuza karşı zararlı olabilecek hiçbir maddeye yer verilmeyen %100 doğal CatPlus Natural Bentonit kedi kumunun içerisinde bulunan minerallerin yapıları sıvıyı büyük bir ölçüde emme ve yüksek topaklanma özelliğine sahiptir. CatPlus Natural Bentonit kedi kumu idrarı çabucak emerek içerisine hapseder ve bu sayede patili dostunuzun tuvalet ihtiyaçlarını giderdiği alanda zararlı bakterilerin oluşmasına izin vermez. Bu sayede hem sizlere hem de patili dostunuza hijyenik bir ortam sağlar.

Patili dostlar için kedi kumu tercihi yaparken en çok dikkat etmeniz gereken konu, dostunuzun ihtiyaçlarını gidermesi için alacağınız kedi kumunun üretim sırasında hangi maddelerden yapıldığını bilmenizdir. Alışılmış olarak ince taneli kedi kumları bentonitten yani (doğal taş) yapılmaktadır.

CatPlus Natural Bentonit kedi kumları yüksek emiş gücüne sahiptir. CatPlus Natural Bentonit kedi kumları kediniz tuvaletini yaptığında topaklanabilir ve yapılan dışkı veya idrar yayılmadan bir kürek yardımı vb. şekilde kum ile toplanır. Bu sayede kediniz tuvalet ihtiyaçlarını giderirken hem rahat eder, hem de sizler kedinizin tuvalet alanını temizlerken kolaylık yaşarsınız. CatPlus Natural Bentonit kedi kumları sizlere hem de patili dostlarınıza hijyen ve kullanım kolaylığını aynı anda sunar. CatPlus Natural Bentonit kedi kumları ile hem kediniz hem de siz rahat edeceksiniz.

Özellikler

Ürün Kokusu:
Kokusuz
Ürün Ağırlığı:
20 Lt

Ürün yorumları 13

13 Yorum
4.8
13 incelemeye göre
5
4
3
2
1