facebook

CatPlus Kedi Yatağı (35x16)

Kedi yatakları, kedinize rahat bir uyku yaşatmanın ve dinlenmelerini sağlamanın harika bir yoludur. Kediler günde 9 ila 16 saat uyuyarak geçirebilirler, bu yüzden bazı pati sever ebeveynleri evlerinin farklı yerlerine birden fazla kedi yatağı yerleştirmeyi tercih ederek, patili dostları nerede kıvrılıp uyursa uyusun onlara rahatlık sağlarlar. *Genişlik 35 CM - Yükseklik 16 CM

Adet:

59.90 TL

(MamaPara Kazanç: 0.60 TL )

İsterseniz bu ürünü barınaklara hediye olarak gönderebilirsiniz

Favorilere Ekle Paylaş

CatPlus Kedi Yatağı ile konforlu ve mutlular!

Bir kedi hayatının büyük çoğunluğunu ya uyuyarak ya da uzanarak geçirir, bu nedenle dostunuza vücudunu soğuk ya da kirli zeminden koruyacak uygun bir kedi yatağı sağlamanız önemlidir.
Bir kedi sahibi olarak, kedinizin tam olarak nerede dinlenmeyi tercih ettiğini ve dolayısıyla yeni kedi yataklarını nereye yerleştireceğinizi bilmek size kalmıştır. Çoğu zaman bir kedi yatağı, bir kedi sahibinin evinin serin veya gölgeli bir bölümünde, misafirlerin ve ziyaretçilerin kalabalığından uzak bir yerde ise sevimli patili tarafından bol miktarda kullanım görecektir. Her durumda bir kedi yatağı, bir kedi sahibinin evinin en sessiz bölümüne yerleştirildiğinde iyi sonucu verecektir.

CatPlus Kedi Yatağı ile sevimli patilerin kalplerinin hoşuna gidecek şekilde uyumasına yardımcı olun. Kediler hayatlarının yaklaşık üçte ikisini uyuklayarak geçirirler ve bunu yapmak için süper yumuşak ve rahat yataklarımızdan daha iyi bir yer olabilir mi? Kedinize rahat bir ortam sağlayan CatPlus Kedi Yatağından hemen birini seçin ve sevimli patileri mutlu edin!

  Axess Axess Bonus Bonus Maximum Maximum Card Finans Card Finans World World Paraf Paraf

2

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

30.79 TL

61.59 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

3

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

20.72 TL

62.15 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

4

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

15.68 TL

62.71 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

5

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

12.65 TL

63.27 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

6

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

10.64 TL

63.84 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

7

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

9.20 TL

64.40 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

8

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

8.12 TL

64.96 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

9

Taksit

Toplam

 

-

-

 

-

-

 

7.28 TL

65.53 TL

 

-

-

 

-

-

 

-

-

MEDYA (İçerik Yok)

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için gizlilik ve bilgi güvenliği açıklama metnini inceleyebilirsiniz.