CatPlus Kedi Yatağı (35x16)

Ağırlık
(35 X 16)
Ürün Ölçüleri
35 cm genişlik x 16 cm yükseklik
110.00 TL
Teslimat Bilgisi
Barkod 8698995028073
En geç 25 Eylül 2023 Pazartesi günü Manisa şehrinden kargoya verilir

Ürün Açıklaması

CatPlus Kedi Yatağı ile konforlu ve mutlular!

Bir kedi hayatının büyük çoğunluğunu ya uyuyarak ya da uzanarak geçirir, bu nedenle dostunuza vücudunu soğuk ya da kirli zeminden koruyacak uygun bir kedi yatağı sağlamanız önemlidir.
Bir kedi sahibi olarak, kedinizin tam olarak nerede dinlenmeyi tercih ettiğini ve dolayısıyla yeni kedi yataklarını nereye yerleştireceğinizi bilmek size kalmıştır. Çoğu zaman bir kedi yatağı, bir kedi sahibinin evinin serin veya gölgeli bir bölümünde, misafirlerin ve ziyaretçilerin kalabalığından uzak bir yerde ise sevimli patili tarafından bol miktarda kullanım görecektir. Her durumda bir kedi yatağı, bir kedi sahibinin evinin en sessiz bölümüne yerleştirildiğinde iyi sonucu verecektir.

CatPlus Kedi Yatağı ile sevimli patilerin kalplerinin hoşuna gidecek şekilde uyumasına yardımcı olun. Kediler hayatlarının yaklaşık üçte ikisini uyuklayarak geçirirler ve bunu yapmak için süper yumuşak ve rahat yataklarımızdan daha iyi bir yer olabilir mi? Kedinize rahat bir ortam sağlayan CatPlus Kedi Yatağından hemen birini seçin ve sevimli patileri mutlu edin!

Özellikler

Ürün Ölçüleri:
35 cm genişlik x 16 cm yükseklik

Ürün yorumları 43

43 Yorum
4.9
43 incelemeye göre
5
4
3
2
1