facebook

Yaz Aylarında Köpeğiniz ile Yapabileceğiniz 5 Eğlenceli Etkinlik

Tüm köpekler yürüyüşe çıkmayı severler, ama neden daha serin bir yerde daha uzun bir yürüyüşe çıkmıyorsunuz? Bunun dışında

Yaz Aylarında Köpeğiniz ile Yapabileceğiniz 5 Eğlenceli Etkinlik

Yürüyüşe Çıkın
Tüm köpekler yürüyüşe çıkmayı severler, ama neden daha serin bir yerde daha uzun bir yürüyüşe çıkmıyorsunuz? Bunun dışında bir yolculuğa çıkın ve tamamen yeni bir yere gidin. Bunu yapmadan önce köpeğinizin iyi sosyalleştiğinden ve havanın çok sıcak olmadığından emin olun.  Ayrıca, susuz kalmamanız için her ikinize de su getirdiğinizden emin olun.
Kamp Yapın
Köpeğinizle bir göl veya nehir üzerinde güzel bir kamp gezisinden daha rahatlatıcı bir şey yoktur. Hatta arkadaşlarınızdan ve onların köpeklerinden de gelmelerini isteyebilirsiniz!
Ama kampa çıkmadan önce kamp alanlarını araştırdığınızdan ve dostunuzun ihtiyacı olacak tüm doğru teçhizatı topladığınızdan emin olun.
Sudan Faydalanın
Sıcak yaz aylarında biraz serinlemek hiç fena olmaz! Bahçenizin hortumunu açın ve köpeğinizle eğlenmeye başlayın. Ya da bir havuzunuz veya köpeğiniz için küçük bir havuzunuz varsa, içinde yüzmesine izin verin ve onunla birlikte yüzün. Bu sadece köpekler için eğlenceli değil, aynı zamanda harika bir egzersiz olabilir. Yavru köpeğinizin uygun yüzme eğitimine sahip olduğundan ve havuzunuzun bir köpek için hazır olduğundan emin olun.
Plaja Gidin
Plaj kenarında mı yaşıyorsun? Eğer öyleyse, bundan yararlanın! Köpeğinizi sahil boyunca yürüyüşe çıkın ya da onunla suda oynayın ya da kumların üstünde oyunlar oynayın.
Gezintiye Çıkın
Köpeğinizle birlikte gölde bir tekne yolculuğu yapabilir ve arkadaşlarınızla balık tutmaya veya yüzmeye gidebilirsiniz. Ayrıca şehirde, kırsal alanda veya bir patikada bisiklete binebilirsiniz.
Fakat bunları yaparken tüm dostunuzun ve kendinizin tüm ihtiyaçlarını yanınıza almayı unutmayın!