facebook

İşte Can Dostunuza Sunabileceğiniz Faydalı İkramlar!

DogPlus ile sağlıklı bir şekilde gelişen büyüyen dostlarımıza, bu sağlıklı ikramlardan da sunabilirsiniz!

İşte Can Dostunuza Sunabileceğiniz Faydalı İkramlar!

DogPlus ile sağlıklı bir şekilde gelişen büyüyen dostlarımıza, bu sağlıklı ikramlardan da sunabilirsiniz!

Fıstık Ezmesi
Sadece iyi bir protein kaynağı değil, aynı zamanda kalp sağlığına faydalı yağlar, B vitamini ve E vitamini içerir. Tabi yapay tatlandırıcılar içermeyen, doğal, çiğ ve tuzsuz fıstık ezmesini tercih edin.

Pişmiş Tavuk
Ekstra protein eklemek için köpeğinizin normal yiyecekleriyle birlikte mama kasesine ilave edebilirsiniz.

Peynir
Düşük veya azaltılmış yağ çeşitlerini tercih edin ve birçok peynir yağ bakımından yüksek olabileceğinden aşırı beslemeyin. Süzme peynir genellikle iyi bir seçimdir.

Havuç
Sevimli dostunuzun dişleri için iyidir. Havuçlar düşük kalorilidir ve lif ve beta karoten / A vitamini bakımından yüksektir.

Yoğurt
Kalsiyum ve protein bakımından zengindir. Ancak sadece yapay tatlandırıcılar veya şeker içermeyen yoğurtları seçtiğinizden emin olun. Aktif bakterilere sahip yoğurtlar, probiyotik olarak köpeğinizin sindirim sistemi için iyidir.

Somon
Köpeğinizin tüylerinin sağlıklı ve parlak görünmesini, bunun yanında köpeğinizin bağışıklık sistemini desteklemekle sorumlu olan iyi bir omega 3 yağ asitleri kaynağıdır. Köpeğinizi pişmiş somonla besleyin, mama kabına somon yağı ekleyin!


Balkabağı
İyi bir lif kaynağı ve beta-karoten / A vitamini ve sindirim sorunlarına yardımcı olabilir.

Yumurta
Yavrunuz için bir yumurtayı karıştırmak, diyetine protein desteği vermenin harika bir yoludur. Yumurtalar aynı zamanda kolayca sindirilebilir riboflavin ve selenyum kaynağıdır ve onları sağlıklı bir atıştırmalık yapar.

Yeşil Fasulye
Kalorisi düşük olduğu için köpeğinize mükemmel bir lezzet sunun. Tuz eklenmemiş fasulye seçin.

Elma Dilimleri
Bir köpeğin dişlerindeki kalıntıları temizlemeye yardımcı olur bu da nefesinin temiz kokmasını sağlar. Elmalar iyi bir lif kaynağı, ayrıca A ve C vitamini. Köpeğinize beslenmeden önce tohumları ve çekirdeği çıkardığınızdan emin olun, çünkü bunlar boğulma tehlikesi yaratabilir.